Hokejka TV pro permanentkáře zdarma

Redakce | 04.10.2020 | |

Hokejka TV pro permanentkáře zdarma

K a d a ň - Ti, co si zakoupili kadaňskou permanentní vstupenku, mají možnost do 30. října sledovat živě utkání na portálu Hokejka TV, kde naleznete všechna utkání Chance ligy. Jedná se o reakci BPA sport marketing na vyhlášení zákazu vstupu fanoušků na sportovní utkání. Pokud však držitelem permanentní vstupenky nejste, sledovat zápasy máte možnost i tak, ovšem již v rámci placené verze (denní paušál = 49 KČ, týdenní paušál = 99 KČ).

 

JAKÉ JSOU PODMÍNKY PRO ČLENSTVÍ ZDARMA?

Je to snadné. Stačí, aby držitel permanentní vstupenky SK Trhači Kadaň a zájemce o členství zdarma nás zkontaktoval prostřednictvím e-mailu: redakcekadan@gmail.com. Prosíme o zaslání čísla vaší permanentní vstupenky a její fotografie. Kód, který vám zašleme, je jedinečný a určen pouze jediné osobě. Streamy z duelů lze také sledovat pouze z jednoho zařízení.

JAKÝ JE POSTUP?

Poté, co od nás obdržíte kód, stačí jít na webovou stránku www.hokejkatv.cz, kde se přihlásíte ke svému učtu, popřípadě se zaregistrujete do komunity Hokejka na webu www.hokejka.cz. Bez účtu to není možné. Jako další krok kliknete na MENU a vyberete sekci Placený obsah. Zde vyberete členství KLUB CHANCE. A právě v nadcházejícím kroku vyplníte kód, který vám zašleme na e-mailovou adresu, a kliknete na „Použít kód“, čímž se váš nákupní košík vynuluje. Celý proces končí posledním klikem na „Objednat předplatné“. Dále už si můžete užívat přenosy napříč celou Chance ligou zdarma a živě, které naleznete po kliknutí na MENU v záložce „Chance liga ŽIVĚ“. V případě komplikací či poruch se obraťte na technickou podporu: podpora@hokejka.cz a v případě nejasností s postupem se můžete obrátit také na naši e-mailovou adresu, kde vám rádi poradíme: redakcekadan@gmail.com. Oficiální článek na www.hokej.cz naleznete zde.

 
 


© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM