Liga rozlosována! Trhači na úvod zamíří do Vsetína

Jiří Novotný (KAD) | 19.05.2021 | |

Liga rozlosována! Trhači na úvod zamíří do Vsetína

K a d a ň - Nový ročník druhé nejvyšší hokejové soutěže již zná svůj definitivní jízdní řád, v němž oproti původnímu došlo k několika úpravám. V prvotním rozpisu byly chybně nasazeny celky Slavie a Třebíče, Havířov pro změnu upozornil na nerovnoměrně rozložený počet domácích utkání v atraktivním sobotním termínu.

 

Chance liga i nadále zůstává u zajetého systému sobotních a středečních duelů, jež tradičně doplní několik pondělních vložek.

Sezona vypukne v sobotu 11. září a černožluté hned na začátek čeká těžká prověrka na vsetínském Lapači. Na domácím kluzišti se poprvé představí ve středu 15. září, kdy přivítají neméně ambiciózní Porubu. Úvodní kola budou vůbec pro Trhače pořádnou výzvou, neboť následně vycestují do Přerova, poté dorazí nadupané Vrchlabí a další výjezd je zavede do Litoměřic.

Soutěž pojede v ostrém tempu až do 11. prosince, kdy si hráči na více než týden oddychnou. Ještě před Vánoci budou sehrány dva duely, následně se hokej opět na pět dní odmlčí.

Poslední střetnutí letošního kalendářního roku sehrají Trhači 29. prosince, kdy přivítají Šumperk. Po příchodu nového roku získají týdenní pauzu navíc, jelikož ve 33. kole díky lichému počtu účastníků nehrají a první zápas roku 2022 si tak odbudou až 5. ledna v Jihlavě.

Na začátku února je v itineráři vydatná jedenáctidenní přestávka, po které už týmy budou spurtovat do finiše základní části. Ta se uzavře o měsíc později domácím utkáním s Jihlavou.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM