Nové smlouvy pro opory týmu

Redakce | 02.07.2024 | |

Nové smlouvy pro opory týmu

K a d a ň - Ačkoli prázdniny jsou teprve na svém začátku, start nové sezony se kvapem blíží a nezahálí ani Kadaň, jež ji po několika letech v ústraní stráví ve třetí nejvyšší soutěži. Spolehnout se bude moci opět na kadaňské srdcaře a strůjce loňského úspěchu, kteří tak budou rozdávat radost tribunám i nadále.

 

Rovnými 100 kanadskými body se v uplynulém ročníku blýskl Vladislav Vrtek. Šestatřicetiletý forvard po návratu z Francie a jedné sezoně v Chebu potvrdil roli lídra a stal se ústřední postavou kadaňského úspěchu. Kromě krasojízdy napříč krajskou ligou se neztratil ani ve druhé, kde v dresu Hronova zaznamenal 14 bodů v pouhých 9 duelech. Úspěšné angažmá nyní potvrzuje podpisem nové smlouvy. Mimo toho se v Kadani věnuje výchově mladých talentů.

Spolupráce pokračuje i s Václavem Cestrem, jenž stejně jako Vrtek dříve krajánkoval ve Francii a loni s ním sbíral minutáž v Hronově. 29letý zadák pamatuje i kadaňské prvoligové časy, za Trhače nastoupil bezmála ke 40 duelům.

Skvělou zprávou je i nová smlouva pro dalšího Kadaňáka, šestadvacetiletého Daniela Nováka. Někdejší mládežnický reprezentant odehrál rovněž slušnou porci zápasů v první lize. V ročníku 2018/19 plnil s Jakubem Trefným roli elitního zadáka a zaznamenal 10 bodů.

V první lize sice šanci nedostal, ale bohaté zkušenosti s druhou ligou bude od podzimu v kadaňském dresu nadále prodávat i Filip Šmejc. 26letý útočník si třetí nejvyšší soutěž zahrál v Klášterci, Sokolově a v Bílině.

Na úctyhodných 69 kanadských bodech se v loňském roce zastavilo počítadlo Lukáše Hrdličky. Další se elegantní forvard pokusí přidat ve třetí nejvyšší soutěži, v níž naposledy nastupoval před 6 lety v Mostě.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM