První domácí zápas v nové sezóně: Do Kadaně dorazí Jágrovo Kladno

Marcel Holl, Ondřej Holl | 11.09.2015 | |

První domácí zápas v nové sezóně: Do Kadaně dorazí Jágrovo Kladno

K a d a ň - Po letní přestávce se pro kadaňskou družinu naplno rozjíždí kolotoč mistrovských zápasů. Druhé hrací kolo přivede do Kadaně celek kladenských Rytiřů. Středočeši patří k aspirantům na postup do baráže. V loňském ročníku se jim to nepodařilo, i díky prohře na kadaňském zimním stadionu. Druhé kolo WSM ligy začíná v Kadani v sobotu 11. září v 17 hodin. Doražte povzbudit černložlutý soubor!

 

Kladno v přípravě

Svěřenci trenéra Lidického zahájili přípravné zápasy na konci července, kdy prohráli na ledě plzeňské Škody 3:1. V prvním srpnovém týdnu dokázali Rytíři získat dvě vítězství v domácím prostředí. Nejprve porazili Ústí nad Labem a poté v odvetě Plzeň.

Před startem regionálního poháru sehrálo Kladno ještě odvetu na ústeckém ledě a na tamní Slovan nestačilo a prohrálo 3:1.

Ve druhé polovině sprna odstartoval regionální pohár, ve kterém se Rytíři střetli s Motorem Č. Budějovice, Třebíčí a Jihlavou.

První zápas v Budvar Aréně patřil Motoru, který Jágrovo Kladno porazil 5:2. Následně Středočeši přidali dva vítězné korálky s Jihlavou a v Třebíči. Odvety měli podobný průběh, nejprve prohra s Motorem a následně výhry nad Duklou a Horáckou Slavií.

Aktuální soupiska

Brankáři: Lukáš Mensator, Lukáš Cikánek, Jiří Švihálek.

Obránci: Marek Posmyk, David Růžička, Jurij Repe, Brendon Nash, Václav Kolářík, David Bunda, Michal Gutwald, Martin Kehar, František Matula, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr.

Útočníci: Vítězslav Bílek, Václav Skuhravý, Jan Dalecký, David Stach, Tomáš Horna, Denis Kindl, Michal Lukáč, Patrik Machač, Jan Rudovský, Vojtěch Šilhavý, Juki Miura, Tomáš Redlich, Jakub Strnad, Petr Havlůj, Daniel Kružík, Kryštof Hrabík, Martin Čurda, Petr Křepelka.

Přišli:Lukáš Mensator (Plzeň), Lukáš Cikánek (Nové Zámky, MOL/SVK3), Marek Posmyk (po roční pauze bez hokeje), Jurij Repe (Havířov), Brendon Nash (Bakersfield, ECHL), Vítězslav Bílek (Litoměřice), Václav Skuhravý (K. Vary), Martin Čurda (Kobra Praha).

Odešli: Michal Dragoun (Sparta/Prostějov), Miloslav Hořava (Litvínov), Tomáš Pitule (Plzeň), Jan Eberle (Olomouc), Petr Tenkrát, Tomáš Kaberle (Brno), Jan Hlaváč, Jakub Kania, Tomáš Klouček, Jiří Zeman (Litvínov), Jan Chábera (Trenčín), Jan Lukáš (Sparta/Benátky n/J).

První kolo WSM ligy

Kladenští měli v ligové premiéře velmi pikantního soupeře. Na svém ledě totiž hostili pražskou Slavii, která v jarní baráži opustila po dvou dekádách extraligu.

Oba týmy se praly o každý kousek ledu, což nakonec dospělo za stavu 2:2 do samostatných nájezdů. V nichž se o vítěznou brankou postaral domácí forvard Jan Rudovský a Rytíři tak získali z úvodního střetnutí dva body.

O utkání...

Utkání druhého kola se odehraje na kadaňském zimním stadionu. Oba celky budou jistě chtít slavit po závěrečné siréně vítězství, takže nás čeká napínává podívaná. Pokud se nevypravíte do ochozů, tak bude pro vás připraven textový přenos na onlajny.com. Úvodní bule padne na led v sobotu 12.září v 17:00!

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM