Roman Chlouba se opět vrací mezi Trhače!

Sabina Nováková | 04.09.2019 | |

Roman Chlouba se opět vrací mezi Trhače!

K a d a ň - S vítanou posilu do útoku se dnes domluvila Kadaň, do které se vrací útočník Roman Chlouba. Ten před sezónou posílil Prostějov, který se s ním před nedávnem rozloučil kvůli přetlaku v útoku. Osmadvacetiletý forvard tak naváže na své úspěšné působení v Kadani a opět spojí svou budoucnost s černožlutým dresem.

 

Roman Chlouba v minulé sezóně odehrál za Trhače dvacet sedm utkání a zapsal si třicet bodů za třináct gólů a sedmnáct asistencí. V Kadani nastupuje pravidelně od sezóny 2011/2012 a v první lize odehrál více než tři sta utkání, ve kterých už vsítil více než sto branek. Zkušenosti má také s extraligou, ve které odehrál přes devadesát zápasů a vstřelil deset přesných střel.

„Jsme moc rádi, že se nám podařilo získat Romana zpět do Kadaně. Vždy se jednalo o rozdílového hráče a věříme, že pro mužstvo udělá maximum. Roman i klub se na spolupráci těší. Vrací se do známého prostředí, kde odehrál téměř tři sta střetnutí v kadaňském dresu. Navíc se jedná o jednoho z nejproduktivnějších hráčů Kadaně,“ osvětlil sportovní manažer Petr Klíma.

Foto: Dalibor Kachlík

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM