Rozlosování pro novou sezónu je známo!

Redakce | 21.06.2024 | |

Rozlosování pro novou sezónu je známo!

K a d a ň - Letošní ročník 2. ligy odstartuje ve středu 18. září a SK Kadaň se v základní části utká tříkolově se třinácti soupeři. Celkem tedy v základní části odehraje devětatřicet duelů. Dvacet zápasů bude venkovních, devatenáct domácích. Základní část skončí 8. března.

 

Los kadaňskému celku přisoudil pořádně ostrý start. V prvním kole se totiž střetne s papírovým favoritem soutěže, který před sezónou mocně posílil a netají se ambicemi postoupit do druhé nejvyšší soutěže.

První domácí klání se na našem stadionu odehraje 21. září a ihned půjde o severočeské derby, jelikož do Kadaně přicestuje ústecký Slovan. Během září čeká na Kadaňské ještě jedno utkání s Příbramí.

V říjnu čeká na naše hráče hned devět střetnutí. Již 2. října na místní led dorazí Stadion Cheb. První třetinu soutěže Kadaň uzavře o měsíc později duelem s mosteckými Lvy. Poslední souboj základní části, které rozhodne o dalším osudu účastníku, se odehraje 8. března. Na kompletní rozlosování letošního ročníku 2. ligy Západ se můžete podívat zde.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM