Shrnutí přípravné části A-týmu

Redakce | 10.09.2021 | |

K a d a ň - Trhači během přípravy na sezónu 2021/2022 sehráli celkem sedm utkání. Ve čtyřech z nich slavili vítězství, dvakrát vyhráli v prodloužení a třikrát na svého soupeře nestačili. Kadaňští zvládli zápasy s druholigovými soupeři z Chebu a Klatov. Uspět nedokázali s Mosteckými Lvy, Sokolovem a Ústím.

Trhači se v přípravě dvakrát utkali s Chebem, který porazili 6:4 a 2:1 v prodloužení. Dvakrát vyzráli také nad týmem z Klatov – 3:2 a 4:3 po prodloužení. Jediným týmem z druhé ligy který na Trhače našel recept byl celek Mostu – 3:4. Srovnání s prvoligovými celky nevyznělo pro Kadaň nejlépe, protože z utkáních v Sokolově a Ústí se nepodařilo přivézt pomyslné body, nicméně obě střetnutí Trhači prohráli o jediný gól – 3:2 a 5:4.

V sedmi utkáních Trhači vstřelili čtyřiadvacet branek a inkasovali dvaadvacetkrát. Individuální statistiky ovládl Tomáš Bernat, jenž si připsal pět branek a čtyři nahrávky. Na druhém místě produktivity skončil David Routa, který se trefil čtyřikrát a dvakrát asistoval. Na pomyslné třetí příčce produktivity skončili čtyři hráči – Daniel Čech, Pavel Kordule, Shane Heffernan a Leif Mattson, kteří si shodně připsali čtyři kanadské body.