Ten pravý čas začít s ledním hokejem v Kadani

Redakce | 07.01.2024 | |

Ten pravý čas začít s ledním hokejem v Kadani

K a d a ň - Přijďte ve čtvrtek 18. ledna v 16:15 na zimní stadion v Kadani na akci Týden hokeje, kde všechny děti budou mít bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. SK Kadaň ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na kadaňském ledě akci, ze které si kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. Přijďte si vyzkoušet lední hokej a zažijte spoustu zábavy!

 

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou. Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na pana Rolanda Wágnera (telefonní číslo: 777 805 290) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program na ledě i mimo něj, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě drobná odměna.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná po celé České republice už pojedenácté. Díky dosavadním ročníkům získalo první zkušenost s ledním hokejem 37 000 dětí. Více informací najdete na www.pojdhrathokej.cz v sekci Týden hokeje.

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2024   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM