Trhači objevují svět, tentokrát Švédsko

Redakce | 07.04.2019 | |

Trhači objevují svět, tentokrát Švédsko

K a d a ň - Mladí Trhači se na přelomu března a dubna zúčastnili turnaje ve Švédsku. Jako podpora s nimi jeli i jejich rodiče. Kadaňští se postavili celkům jak ze Švédska, tak i z Norska a Dánska. V rámci pětidenního zájezdu měli hokejisté možnost nabýt nové zkušenosti nebo například sledovat průběh tréninku pod vedení Švédů.

 

SK Trhači Kadaň společně s rodiči a partnery uspořádal ve dnech 28. 3. - 1. 4. 2019 zájezd do Švédska přesněji do města Kungsbacka, které leží asi třicet kilometrů jižně od Göteborgu.

Turnaj probíhal ve dnech 30. - 31. 3. 2019. Zúčastnilo se ho celkem dvanáct týmů z Norska, Švédska, Dánska a z ČR s hráči ročníku narození 2008. Tým SK Trhači Kadaň se turnaje zúčastnil s hráči ročníku narození 2009. V konkurenci starších hráčů ze šesti utkání jedno zvítězil, jedno remizoval, čtyři prohrál a skončil tak na konečném jedenáctém místě.

Ovšem výsledek v tomto případě jde trochu stranou, chlapci a jedna dívka rozhodně herně nezaostávali. Hráči během turnaje mohli poznat, jak probíhá trénink ve Švédsku, prohlédli si velice pěkné město Kungsbacka a jedním z největších zážitků byla určitě plavba na trajektu. Děti i rodiče mohli porovnat švédskou hokejovou kulturu, která je od té naší dosti odlišná. Všude se na vás jen smějí a fandí, žádné nadávky na rozhodčí a už vůbec ne na své děti.

Velký dík patří rodičům a partnerům akce Město Kadaň, F&LS Health, JUREX, K1 Selective, Žatecký pivovar, kteří pomohli tento zájezd zrealizovat.

Sestava SK Trhači Kadaň:

Kritzner Tomáš, Chalupský Jakub, Hagara Adam, Šindelář Marek, Dvořák Danny, Rajchl Dorian, Volák Matyáš, Vlach Ervín, Staněk Martin, Pátek, Martin, Sentenský Lukáš, Zimerman Martin, Smiško František, Vodochodský Lukáš, Vosmíková Kristýna.

Trenér Roland Wágner
 
 


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM