Vladimír Růžička se přesouvá do extraligy

Tisková zpráva | 09.11.2021 | |

Vladimír Růžička se přesouvá do extraligy

K a d a ň – Avizované kroky se naplnily a Vladimír Růžička se posune o ligu výše. Ani tentokrát to pro něj nebude příliš daleko. Co se týče klubových barev, ty se takřka taktéž nemění. Trenér hokejových mistrů světa z roku 2012 zůstane na severozápadě Čech.

 

Poté, co se již podruhé v kariéře Vladimír Růžička připojil k prvoligovým Trhačům, jeho cesta pokračuje dále. Po oslovení ze strany litvínovské Vervy se s vedením klubu dohodl na působení v další extraligové štaci. Právě olympijský vítěz by měl být pro Litvínov, který se nachází ve druhé polovině soutěžní tabulky, novým impulsem. Vladimíru Růžičkovi přejeme hodně štěstí v jeho další kariéře.

„Od začátku jsme věděli, že přijde den, kdy Vladimíra Růžičku osloví buďto zahraniční tým, a nebo extraliga. Právě této reprezentační přestávky jsem se obával, říkal jsem si, že je několik klubů, které mají v momentálně problémy a budou se ohlížet po změnách. Litvínov Vláďovi (Vladimíru Růžičkovi) vyhovoval ze všech klubů asi nejvíce, protože může zůstat doma. Když se podívám na naši doposud odehranou sezonu, nemohu mu určitě bránit v tom, aby odešel o ligu výše. Hráči mají za sebou čtyři měsíce práce s kvalitním trenérem a myslím, že se od něj mnoho naučili,“ dodal majitel SK Trhači Kadaň Petr Klíma

 
 


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM