Offline rozhovor: Petr Derfler

Na Vaše dotazy bude odpovídat útočník SK Kadaň Petr Derfler.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 16 odpovědí v této kategorii celkem.


Olah (Kadaň) 18.12.2008, 14:53
A k tvému rozkousanému rtu? Odpověď:
Nevím proč a ani neznám člověka co by si sám kousal do rtu. Dostal jsem tvrdou ránu loktem přímo do pusy, až se mi zamotala hlava, mám prasklý celý horní ret. Jen jsem čekal, že se bude vylučovat, ale když ne, jel jsem rozhodčímu ukázat krev, neakceptoval to, tak se hrálo dál. Takových ran jsem dostal už plno a ještě dostanu, to k hokeji patří. Diváci by pískali na rozhodčího, kdyby to bylo obráceně a krev u domácího hráče, to je naprosto normalni.
Petr Derfler
 
Olah (Kadaň) 18.12.2008, 14:33
Ahoj Petře. Mohl by jsi nám prosim tě objasnit situaci ze zápasu v Brně? Co se tam přesně stalo?
Proč brněňští fanoušci zaplnili fórum útokem na tvou osobu?

Odpověď:
Ahoj ... byl to správně vyhecovaný zápas. Brněňští hráli dost do těla a odnesli to naši tři hráči, takže nás to pěkně nabudilo a nechtěli jsme jim dat nic zadarmo. A co jsem provedl na brněnský kotel? Chtěl jsem je trošku povzbudit, žádná provokace to nebyla, a chytli se, byl v hale pořádný rachot, takový kdyby byl všude, hned se hraje lépe.
Petr Derfler
 
filip d6 (jednoznačně Kadaň) 7.12.2008, 08:57
ahoj,
můžu se zeptat co se stalo v zápase s brodem po vítězném golu?díky za odpověď

Odpověď:
Ahoj, Tomáš Polanský dal gól a jeden z Brodu se na něho nesmyslně vrhl, nemůžeme si tohle nechat líbit, tak se tam strhla menší potyčka, ale nepochopil jsem proč nám nepodali někteří hráči ruku.
Petr Derfler
 
Hrubas2 (Prostějov) 23.11.2008, 21:14
Zdareeec Delfíne, Tak nelituju toho, že jsem zavítal do Třebíče, stálo to za to !!! Super výkon mužstva, hlavně tvůj, Baliho a Hanuljaka !!! Prostě bomba !!!

Odpověď:
To mě těší, že nelituješ, že jsi přijel do Třebíče, vypadalo to s námi na ručník, ale nevzdali jsme to a otočili, musel to byt super zápas pro diváky, ale ne pro ty domácí.
Petr Derfler
 
gregor74 (SK Kadaň) 16.11.2008, 14:20
Ahoj Petře,

gratuluju Ti ke včerejšímu výkonu. Musím říct, že to bylo jako za starých časů. Máš nějaké vysvětlení pro zhoršený výkon týmu v posledních dvou utkáních (Jihlava, Beroun)?
Koná se vůbec nějaká diskuse mezi trenéry a hráči, jak z krize ven?
Přeju hodně štěstí do Poruby!

Odpověď:
Díky za gratulaci. Když se nedařilo, tak probíhala sezení mezi hráči a trenéry jak z toho ven a pomohlo to. A vždy se nedaří, nemůžeme stále vyhrávat nejsme kapela.
Petr Derfler
 
Mates 10.11.2008, 10:01
Ahoj Peťo,mám jen pár stručných dotazů,abych Tě dlouho nezdržoval.
Mluvil Ti někdy někdo doma do hokeje?
Jak snášíš kritiku?

Díky moc za odpovědi a přeji hodně štěstí.

Odpověď:
Ahojky Martine... Kdyby mi do hokeje mluvili jen doma :-).... Ale kdyby nemluvili, nebyl bych tady v Kadani, ale hrál s klukama v Lounech krajský přebor :-). Kritiku rád moc nemám, ale snažím se ji zkousnout.
Petr Derfler
 
gregor74 (SK Kadaň) 8.11.2008, 22:11
Ahoj Petře,

gratuluji k dnešnímu výkonu. Konečně i diváci v Kadani viděli, co my vídáme na zápasech venku... Ale chci se zeptat, jak to, že jsi hrál, když marodíš?
Vypadá to, že se začínáme střelecky zvedat, čekáš i ty, že ti to tam začne víc padat?

Odpověď:
Ahoj Gregore. Díky, už jsme konečně potřebovali doma bodovat. Měl jsem jen bolení v krku, vyležel jsem to za jeden den. Až začnu dávat góly i do prázdné branky, jako viz. zápas s Havířovem, góly tam začnou padat.
Petr Derfler
 
Olah (fifa14@seznam.cz - Kadaň) 5.11.2008, 20:57
Ahoj Petře. Mám pár dotazů.
Chtěl by jsi ještě v budoucnu změnit působiště nebo už plánuješ, že zde dohraješ kariéru?
Jáká je teď atmosféra v týmu když se nedaří?
Co myslíš, že by teď týmu prospělo?
Dík


Odpověď:
Ahoj. Vůbec bych se nebránil hrát nikde jinde než v Kadani, třeba by mi změna prospěla, ale když budu hrát do konce kariéry tady v Kadani, zlobit se nebudu, mám to tu rad. Atmosféra je dobrá, i když se prohrává. Máme tu dobrou partu, takže jdeme od zápasu k zápasu a na ty prohry nemyslíme.
Petr Derfler
 
gregor74 (SK Kadaň) 5.11.2008, 15:00
Zdar,

tak jak chutnaly buchty v Brně?

Odpověď:
Zdravím tě. Buchty byly výborný, kluci si pošmákli, taky jsme si to za ten výkon v Brně zasloužili, ne?
Petr Derfler
 
Kadaňák (kadanak@seznam.cz - Sk Kadaň) 4.11.2008, 18:12
Ahoj Péťo.Týmu se v domácích zápasech vůbec nedaří ,chodím na hokej od dob přeboru ,ale nikdy jsme doma takhle bídně nehráli.Můj názor je ten,že hrajeme přesilovky takovým hrozně složitým způsobem,samá bezhlavá přihravka a málo střel!!Tak pokud to nevidí trenér poraď mu určitě to tam padat bude když se bude střílet z každé pozice uvidíš.Pevně věřím,že se do tý 12ky dostanem a pak třeba i překvapíme,tak hodně ůspěchů do dalších bojů.

Odpověď:
Ahoj Kadaňáku. Máš pravdu, snažíme se vymyslet nějaké super přihrávky a dat gól do prázdné branky, to teď moc nejde v moderním hokeji, každý brání už výborně a musíme střílet jak jsi podotknul. A do dvanáctky, které zaručuje play-off se dostaneme.
Petr Derfler
 
Další stránky
12>>


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM