Offline rozhovor: Petr Jež

Na naše dotazy odpovídal brankář SK Kadaň Petr Jež.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 18 odpovědí v této kategorii celkem.


Turok (milian@seznam.cz - Kadaň) 5.10.2004, 17:59
Zdravím tě Petře. Asi před 2ma lety byl v Kadani hokej velice oblíbený. náš fun-club a to vše okolo bylo prostě super!!! Jenže pak to šlo tak nějak do ... a fun-club se nějak rozpadl.(na mě to tak působí) na kadaňský hokej jsem přestal chodit protože to byla fakt bída, asi před 14ti dny jsem se o tobě poprvé dozvěděl. Slyšel jsem že jsi opravdu dobrý gólman. Nedalo mi to a já se šel kouknout na zápas. Ten den kdy jsem se šel kouknout si vychytal všechno co se dalo a ty si měl čisté konto. (kadan-kometa 2:0 ) Zároven jsem si také všiml že s fanouškama to jde hodně nahorů! mají tě moc rádi a já se jim nediviím! si prostě svůj, a jsi skvělej goalie :) Fakt děkuju ti že si Kadan trochu zase zvedl! doufám, že tady zůstaneš dost dlouho a budeš Kadani dělat to správné jméno! Díky tobě ( ale i celímu ) mančaftu je to ted opět super! a já budu chodit na každej zápas! Dík za vše! přeji málo proher, hodně výher a hlavně, hooodně fanoušků :D

Odpověď:
Hodně fanoušků si přejí všichni z týmu a já už před sezonou prohlásil, že je budu svými výkony lákat do ochozů. Doufám ale, že hned po jednom nevydařeném utkání nebudete utíkat. Věřte, děláme vždy maximum pro úspěch.
 
Ivanka (sk kadan) 30.9.2004, 22:02
Ahoj Jezku! Chtěla jsem se jen zeptat, proč nemávneš na kotel, když vytleskávají tvé jméno? :)

Odpověď:
Snažím se soustředit na hru a zatím se mi to vyplácí. Vaší podporu samozřejmě vnímám a děkuji moc za ní.
 
Jarda.drak (drafan@atlas.cz - Šumperk,Brno/Draci) 30.9.2004, 14:25
Ještě jedna věc, vlastně ani né tak otázečka - prosím, popřej Kajdovi vše nej k narozeninám a moc se neopijte, vždyť je ostrá sezóna :) A gratuluji k nule proti Kometě, na kterou teď v Brně chodím. Až sem přijedeš, tak si stoupnu do sektoru hostů a budu fandit žlutočerným :) Tak čau a hodně štěstí do dalších "shot-outů". :)

Odpověď:
Kajdovi jsem poblahopřál, samozřejmě i za tebe. A na oslavu jsme vyhráli, to je nejlepší. Dík, aspoň někdo tam bude fandit.
 
Pooky (jajajanicka@centrum.cz - Dukla JIHLAVA/ Plzen) 27.9.2004, 19:26
Cau Jezku, jeste jednou Ti chcem moc podekovat za to, ze jsi byl u nas!:-) Prejem Ti hodne uspechu i v Kadani Tvoje fanynky z Jihlavy... kdybys chtel videt Tvoje fotky z oslav baraze nebo autogramiady, tak napis mail na jajajanicka@centrum.cz PAPA

Odpověď:
Zdravím DUKLU!!! Zájem určitě mám a ozvu se.
 
Zdenek (bluefavo@seznam.cz - Dukla) 24.9.2004, 16:46
Nazdar Jezku, preji jen a jen uspechy v dresu Kadane. Jeste jsme nezapomneli na Tve akrobaticke kousky a na dobrou naladu, co jsi rozdaval v Jihlave. Hodne stesti

Odpověď:
Dobrá nálada tam opravdu byla. Škoda, že vás pár napřijelo do Třebíče, bylo to super a určitě bych na vás po zápase nezapomněl.
 
fandadukly (jihlava) 24.9.2004, 15:21
Jak spomínáš na jihlavské angažmá a fanoušky
jinak hodně štěstí

Odpověď:
Samozřejmě ve všem nejlepším a moc rád bych se tam ještě někdy vrátil.
 
Tomáš (guru@web.cz - Šumperk) 22.9.2004, 19:13
Petře dík zža odpověď jsou fakt úžasný,ale nejvíce mě tady berou krasobruslařky,musel jsi taky vidět jsou mooc v poho tak dík a čus a jinak tvůj názor na to ???

Odpověď:
Všiml jsem si. Ale dál bych to tu nerozebíral, už asi vím, odkud vítr fouká. :-)
 
Jirka (Kadaň) 22.9.2004, 11:00
Ahoj Petře,
jsem rád, že se Ti zatím v Kadani líbí a že předvádíš super výkony. Kadaň měla na dobré golmany štěstí a to platí i o tobě a doufám, že Ti tyhle výkony pomohou do extraligy kam určitě patříš.
Hodně štěstí a hlavně zdraví a ať Ti to chytá v téhle formě dál

Odpověď:
Děkuji. Budu se snažit. Základem ale je, aby se dařilo týmu.
 
Jarda.drak (drafan@atlas.cz - Šumperk,Brno/Draci) 21.9.2004, 11:31
Omlouvám se, Petře, že mám ještě pár otázeček, ale napadlo mne, jaký je tvůj rituál před zápasem? A jak se těšíš na duely s Brnem a Budějovicemi, které zatím hrají skvělý hokej? Díky, mnoho zdaru a konečně ať letos Kadaň vybojuje osmičku. :)

Odpověď:
Nemám nic speciálního, prostě jdu na to. Takové zápasy mám rád, jde na mě dost střel a to mě pak vtáhne do hry. Děkuji, budem se snažit.
 
Pavel (phajek@students.zcu.cz - plzen) 21.9.2004, 09:55
Zdravi te Plzeň, respektive katedra geografie. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli nemáš mojí geologii.

Odpověď:
Taky zdravím. Celou Geografii, jste super lidi. Myslím že ne, všechny knížky jsem už odevzdal.
 
Další stránky
12>>


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM