Offline rozhovor: Ladislav Kubát

Zde můžete klást otázky pro nového trenéra SK Kadaň Ladislava Kubáta.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 22 odpovědí v této kategorii celkem.


J.Kozák 24.9.2005, 20:22
Dobrý den,reaguji na negativní reakce na foru sméřující na Vaši osobu-myslím,že si v tuto chvíli zasloužíte velikou pochvalu za Vaši práci!!!! Zajímal by mě Váš názor na mužstvo v současné době. Co říkáte na zájem-nezájem fanoušků. Dík za odpověd.

Odpověď:
Děkuji za kladný vztah k mé práci. Z mužstva odešlo hodně hráčů, kteří uměli uměli dát branku(Jabrocký, Pech, Kuchler, Stavenský, Polanský). V tomhle směru se nám je nepodařilo plně nahradit. Proto jsme museli přizbůsobit hru tak, aby jsme moc branek nedostávali. Je to škoda, že nechosí více lidí na hokej. Na tak malé město je to velice dobrá soutěž.
L. Kubát
 
věra mostecká (@ seznam.cz - trutnov) 20.9.2005, 12:46
je možnost se domluvit aby syn který je brankař chodí do 9.třídy hraje žákovskou ligu k vam přijel předvést své schopnosti.Je ročník 1990.Děkuji

Odpověď:
Určitě by nebyl problém aby přijel Váš syn předvést své schopnosti.Museli by se na něho podívat ale trenéři, kteří trénují příslušnou věkovou kategorii do které patří.
LO. Kubát
 
Jirka (Kadaň) 16.9.2005, 13:35
Mam jednu otázku-kdy začnete pracovat na získání Alicence?

Odpověď:
Na to má vliv hlavně můj věk. Je mi 54 let a než získáš A licenci, tak to nějaký rok trvá. Nemyslím si, že budupak mít dost časututo licenci dále zúročit. Ostatně v trenéřině je to tak,buď na to máš a nebo ne a je jedno jakou vlastníš licenci. Já jsem chtěl dříve pracovat jenom u mládeže. Jenomže člověk míní a život mění.
L. Kubát
 
Ruda (Chomutov) 16.9.2005, 13:33
Dobrý den,chci se zeptat jak se cítíte po pár zápasech ?Myslíte že máte na to aby jste zvládl tým?

Odpověď:
Kdybych si to nemyslel, tak tady nebudu.
L. Kubát
 
řepka david 2.9.2005, 00:30
Pane Kubát chtěl bych pochválit vaší práci,je to změna:-) na kluky je krása se dívat.tlačí do předa a co nejdéle zkouší udržet puk na hokejce:-)přeji hodně úspěchu,takového trénéra Kadaň opravdu potřebovala:-)hodně štěstí.

Odpověď:
Děkuji za pochvalu, ale přijdou i horší chvíle.
L. Kubát
 
Jirka Drozd 16.8.2005, 22:55
Dobrý den pane Kubát ,byl sem na zápase s Děčínem a myslím,že Lukáš Hubínek je pro náš tým víc jak dobrým hokejistou.nemyslíte? 1 gól 1 asistence.S kotle když se dívám na jeho kvality a hru,tak můj názor je,že by byla škoda,nezařadit ho do základní sestavy našeho týmu.

Odpověď:
Nyní je Lukáš v základní sestavě a záleží pouze na něm jak se s tím popere. Nashle
L. Kubát
 
karbec 12.8.2005, 20:37
Dobrý den chtěl bych jse vás zepat proč byl vyhozen Martin Vrba z KV jse zdálo ýe to byl dobrý hrác a hlavně bojovník

Odpověď:
Byli tady lepší hráči, bohužel i někdy je hokej krutý. Nashle
L. Kubát
 
Fans (KADAŇ) 6.8.2005, 14:56
Dobrý den pane Kubát. Co říkáte na závěr utkání z CV??? Vždyt je to ostuda,co chomutovský celek předvedl! Poté byl ještě napaden hlavní sudí při odchodu do šatny!!! To máme ale pořadatelé??? Jak je možné, že nebyla přítomna policie??? To byly na dovolené?! Ale utkání bylo pěkné a gratulujeme Vám k vítězství!
Fans SK KADAŇ

Odpověď:
Ostuda to je ale už se nebude opakovat. Nashledanou
L. Kubát
 
Martin (KLH Chomutov) 3.8.2005, 16:36
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli si vzpomenete, ve které sezóně jste poprvé nastoupil za Chomutov a ve kterých letech jste byl na vojně? Děkuji a přeji mnoho úspěchů ve vaší práci.

Odpověď:
Za Chomutov jsem odehrál první sezonu v roce 1969-70. To mě bylo 18 let. Následující sezonu jsem narukoval na vojnu do Dukly Jihlava B (1970-72). Po návratu z vojnu jsem byl členem týmu, který pro Chomutov vybojoval nejvyšší soutěž. Děkuji za přání
L. Kubát
 
Petr (kadaň) 30.7.2005, 14:50
Dobrý den, nemyslíte, že by bylo lepší kdyby jste byl trenérem s licencí A, nebo je to pro Vás takový problém si ji dodělat?

Odpověď:
Samozřejmě by byla lepší licence A. Problém to není.
L. Kubát
 
Další stránky
123>>


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM