Offline rozhovor: Lukáš Pech

Na Vaše otázky odpovídal Lukáš Pech.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 17 odpovědí v této kategorii celkem.


Martina a Verča (cyklosr@volny .cz - K.Vary) 21.2.2005, 15:46
Ahojky Luky, složili jsme ti básničku, tak si jí přečti a doufáme, že se ti bude líbit.
Toho hezkýho toho nech,
to je náš Lukáš Pech.
Je prostě nej,
krásně vymakanej. =o)
On je super hokejista, co něco umí
a my hezký holky co na něj z dálky čumí.
Tvým životem nás budeš provázet,
protože my dvě ti položíme pár otázek.
Ptáme se tě jestli po konci sezony toužíš,
a taky nás zajímá jestli kouříš?
Tak to by mohlo pro začátek stačit,
nebudeme na tebe tlačit.
Ps: svojí klávesnici rozepiš a brzy nám odepiš!!!
Přejeme ti hodně úspěchů, hodně gólů a doufáme, že uvidíme tebe a tvůj KRÁSNÝ úsměv příští rok ve Varech. Měj se hezky ahoj Martina a Verča


Odpověď:
Děkuji za básničku. Hezky se rýmuje a líbí se mi :-). Nekouřím vůbec! Ani jsem to nikdy nezkoušel. Jestli mě uvidíte ve Varech záleží na okolnostech. Na mých výkonech i na novém trenérovi Energie, uvidíme.
 
Lukaš Pech 14.2.2005, 07:14
Cau lukaši co si mysliš sk Kadan hokeji

Odpověď:
Je především škoda, že jsme se nedostali do play-off. Kdybychom hráli proti Českým Budějovicím, určitě bychom vyprodali halu. V Kadani jsem ale jinak byl spokojen.
 
standa (standa@ktkadan.cz - Kadan sk kadan) 13.2.2005, 08:18
Luky už máš novou VAPOR XX BAUER

Odpověď:
Vapor XX mám už od začátku sezony a jsem s ní moc spokojen. Dnes již je nová Vapor XXX, ale tu nemám, nechtěl jsem jí. Jsem spokojen s "dvacítkou".
 
Ditto (BK Mladá Boleslav) 11.2.2005, 19:38
Co si myslíš o golmanovi Lukáši Mensatorovi,určitě ho znáš z Karlových Varů

Odpověď:
Lukáš je můj velmi dobrý kamarád, skvělý kluk a vynikající brankář. Má velký talent, jde za svým cílem a ví co chce. Má všechno před sebou a já doufám, že dostane šanci v extralize. Já mu moc fandím!
 
three7 (KVA) 8.2.2005, 13:28
Caues. V sobo v tv si byl fakt super!!! Myslis, ze zvladnes s obema tymam play off?

Odpověď:
Věřil jsem v play-off pro oba týmy. Kadaň měla velmi dobrou pozici, bohužel nevyšel konec. Karlovy Vary měly výchozí pozici trochu horší, ale nakonec se také bojovalo do konce a zodpovědnější přístup hráčů po příchodu pana Rulíka do pozice hlavního trenéra i série výher, nás do play-off málem dostala. Chtěl bych si konečně play-off zahrát. Hrál jsem ho zatím pouze ve druhé lize za Klášterec.
 
Tom (SKKADAŇ) 7.2.2005, 11:43
Ahoj Lukáši.Dovolím si s jistotou říct,že si nejlepší hráč který tu kdy hrál a to se tu už vystřídalo mraky hráčů.Bohužel náš tým má podle mého nazoru velice špatné vedení :o( .Kadaň vynesl do 1 ligy Zdeněk Šindler a bohužel jeho nasledovník pan Chlustina tady všechno hatí:o(.Je mně to líto když vidím prázdné ochozy.Měl bys vidět jak býval stadion naplněn dříve a jak se fandilo.Diváci by přišli kdyby byli vidět vysledky ,ale je to rok co rok stejný.Chce to změnu trenera .Co si myslíš ty?Jak se ti tady hraje?Věřím,že tě tady uviím i v té další sezoně a v tabulce budeme někde vysoko!dík

Odpověď:
Věřím, že atmosféra byla určitě dobrá. S plným stadionem by to bylo skvělé. Je velká škoda, že tomu tak není. Mám rád dobrou atmosféru a když pak člověk hraje třeba v Brně, kam chodí pravidelně ke třem tisícům diváků, je mi to líto.
 
fan´S 7.2.2005, 08:33
Jen Velká gratulace k Tvým výkonům...jsou prostě SUPER,jen tak dál a díky

Odpověď:
Děkuji
 
Martin (KLH Chomutov) 6.2.2005, 18:15
Ahoj Lukáši. Před koncem přestupů o tebe projevil zájem Chomutov, ale nakonec jsi zůstal v Kadani. Chtěl bych se zeptat proč? Jak se k této situaci stavíš? Šel bys do Chomutova třeba v létě? Děkuji za odpovědi a přeji mnoho sportovních i životních úspěchů. Díky!

Odpověď:
Ano, měl jsem jít do Chomutova před play-off. Manažer Kadaně pan Chlustina mě nepustil. Mrzí mě to, ale on mě platí, má na mě práva a je to jeho rozhodnutí, které musím respektovat. Mohu být naštvaný, ale musím to brát, jak to je. Přiznávám však, že rozhodnutí pana Chlustiny chápu. Play-off jsme ještě ztracené neměli a stále jsme o něj hráli.

Pokud by to ve Varech nevyšlo, mohl by být Chomutov jeden ze směrů. Jsem hráčem Energie, záleží kam mě pošle. V Kadani jsem spokojen.

 
Tomas (Kadaň) 6.2.2005, 10:56
Koukal jsem na zapas se Zlinem v televizi a gratuluju ke golu :o) myslim že si hral dobre a do extraligy urcite patris ;)

Odpověď:
Děkuji
 
filip (kadaň) 5.2.2005, 20:10
kdy skončíš karieru?

Odpověď:
Já doufám, že budu hrát co nejdéle. Hokej miluji už od mala a chci v něm pokračovat. Je to ale hodně o zdraví. Mohu skončit za deset let, ale klidně i za dva roky, nevím. Chci hrát co nejdéle.
 
Další stránky
12>>


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM