Offline rozhovor: František Wágner

Na Vaše dotazy bude odpovídat manažer SK Kadaň František Wágner, popřípadě někdo z vedení klubu.

Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 54 odpovědí v této kategorii celkem.


Radek 8.1.2012, 10:58
Dobrý den, dejte šanci chytat opět Tomáši Závorkovi nebo Kamilu Jarinovi. To co předvádí golman Řehoř, to nepotřebuje komentář. Co přišel tak ze 6 zápasů venku ani jedna výhra. Ze 6ti utkáních venku inkasoval 26 branek! To je poměrně hodně, nemyslíte? Doma musim říct,že to bylo mnohem lepší a z 5ti zápasů 4 vychytal. Ale proti Ústí nepodržel, to si musíme sami přiznat. Myslim si,že gólmani Závorka a Jarina jsou mnohem lepší než Řehoř.

Odpověď:
Po návratu Řehoře dostali oba Vámi jmenovaní šanci chytat a jak se s ní popasovali sám vidíte.
FW
 
Luky 7.12.2011, 11:53
Dobrý den, pane Wágner. Zajímalo by mě,jaké nové angažmá si našli tito hráči: V. Eiselt a M. Davídek?
Díky za odpověď.

Odpověď:
Martin Davídek je v německém EV Landshut, o V.Eiseltovi nic nevíme.
FW
 
lída (kl) 23.11.2011, 11:55
Dobrý den,jenom se chci zeptat chcete hrát 2 ligu?Zatím mi připadá ,že pro to děláte maximum.Nechci nikoho obviňovat,ale není to ani o hráčích ani o trenérovy,smrdí tady něco uplně jiného.

Odpověď:
Druhou ligu určitě hrát nechceme!
FW
 
Rosťa 22.11.2011, 12:57
Dobrý den,pane Wágner. Chtěl bych se Vás optat, jak jste spokojen s nejhoršími obránci Tollingerem a Zmeškalem? Oba toho v našem týmu moc nepředvedli,za to jsou pořád nominováni do základní sestavy. Jak je to možné? Že by pana Antoníka oblíbenci? Díky za odpověďi.

Odpověď:
Kadaň k dispozici momentálně jiné obránce nemá. Jsou to mladí kluci a chceme jim dát šanci. Nejsou využívání v krizových situacích.
FW
 
OK (Ivirgo) 12.11.2011, 09:18
Dobrý den, mám dvě otázky:
1) Proč nedohrál poslední utkání Skořepa? Bylo příčinou zranění nebo výkon?
2) Jak se určuje počet diváků na ZS? Předpokládám že je to počet prodaných lístků + permanentky. Myslím si ale, že těch diváků je v hledišti víc než se oficiálně uvádí. Důvodem můžou být různý "známí známých...", nebo také poměrně slušný počet neplatících mládežnických hokejistů. Nebylo by lepší uvádět nějaký reálný odhad, než nereálné "přesné" počty?


Odpověď:
ad 1. Skořepa měl zraněné rameno. ad 2. Vše se určuje podle prodaných permanentek, vstupenek a členských průkazů.
FW
 
Šali (t.o.m.79@seznam.cz - SkKadaň) 10.11.2011, 18:55
Dobrý den.Chtěl bych se zeptat jestli se vám hra kterou předvádí naši hokejisté líbí a umístění v tabulce taktéž.Máme kádr který by měl v pohodě být v tabulce když přeženu do 6 místa.Neuvažuje vedení o změně trenéra?Takový pan Jeřábek by se do projektu 3K hodil pro všechny týmy 3K spjaté.Díky.Teď se vyhrálo nad Benátkama,ale výkony předešlé tkz jak na houpačce mě neuspokojují a řekl bych,že ani vás.Chtěl bych se dožít někdy nějaké menší euforie v podobě umístění někde v horních patrech které by přilákali na stadion znovu více diváků.Děkuji za odpověď s přátelským pozdravem.

Odpověď:
POstavení v tabulce se nám nelíbí, snažíme se k tomu postavit čelem a přijali jsme určitá opatření.
FW
 
Ludvík XIV (M.Vaklav@seznam.cz - SKK) 10.11.2011, 12:06
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda-li nepřemýšlíte o nějaké marketingové strategii, neboli jak "přilákat" více fanoušků na kadaňský stadion....Myslím, že by nějaký dobrý nápad zabral a rodiny s dětmi na stadion opět přitáhl....Například změnit název,upravit logo, barvy, zaměřit se na nějaký tradiční symbol města...Například - SK Františkáni Kadaň, SK MaxipesFík Kadaň atd....Jaký je váš názor?? Myslíte, že by to stálo za popřemýšlení?? Děkuji V. Macháček

Odpověď:
Co není, může být. Díky, zamyslíme se nad tím.
FW
 
kosatka75 (cafc-kamen@seznam.cz - SK Kadaň) 9.11.2011, 14:47
Dobrý den,sem zvědav na dnešní utkání jestli dnes nevyhrajeme tak už je to opravdu k zamyšlení.
Půlka týmu je z CV a i kdyby hráli špatně (někteří opravdu hrají špatně)mají místo stále jasné.Proč se nevyzkouší mládí.....

Odpověď:
Mladým se snažíme dávat příležitost a budeme dávat, ale nemůžeme to udělat najednou.
FW
 
Fofo (SK Kadaň) 9.11.2011, 13:12
Dobrý den, zdá se, že klub a především "A" mužstvo ztratilo jakékoli ambice udržel se v horní polovině tabulky 1. ligy. Co hodlá klub dělat proto, aby se ta šance dostat se hodní polovině "áčko" přiblížila? Netvrdím, že vidím chybu jen v trenérovi, i když asi i on má na tomto svou zásluhu, ale tým přeci na tom není složením tak špatně, aby na to alespoň osmé místo dosáhl. Minimálně poslední bilance 4 zápasu je opravdu mizivá, když vezmeme v úvahu, že ještě před těmi prohrami to byly celky v tabulce pod námi.... Nebo je to prostě všechno jen o penězích?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Ambice jsem neztratili. Jsme teprve v polovině soutěže a i díky obměnám kádru je jasně patrné, že s pozicí blíže ke dnu tabulky chceme opravdu něco dělat.
FW
 
Luky 9.11.2011, 12:00
Dobrý den. Chtěl bych se Vás optat, jak dlouho ještě ponecháte trenéry "A" mužstva? Z 20 utkání jen 5 výher za 3 body, je na tým,který tu máme hodně málo. Osmička se vzdaluje a SK by měl hrát někde úplně jinde,než na předposledním místě.
Děkuji Vám za odpověď.

Odpověď:
O výměně trenérů nepřemýšlíme. Tým máí rezervy i na jiných místech a snažíme se pracovat především na nich.
FW
 
Další stránky
123456>>


Generální partneři

© 2013 - 2022   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM