Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

1 12.09.2019 Sparta Plzeň 7:6p
1 13.09.2019 Třinec Kladno 6:2
1 13.09.2019 Litvínov Kometa 2:1
1 13.09.2019 Ml. Boleslav Pardubice 4:1
1 13.09.2019 K. Vary Zlín 2:1
1 13.09.2019 Vítkovice Olomouc 1:2p
1 14.09.2019 Hr. Králové Liberec 3:6
2 15.09.2019 Kladno Hr. Králové 2:5
2 15.09.2019 Kometa Třinec 2:1sn
2 15.09.2019 Liberec Sparta 8:7p
2 15.09.2019 Plzeň Litvínov 2:0
2 15.09.2019 Pardubice K. Vary 2:5
2 15.09.2019 Olomouc Ml. Boleslav 1:2p
2 15.09.2019 Zlín Vítkovice 2:3
33 17.09.2019 Vítkovice Třinec 4:3
3 19.09.2019 Sparta Třinec 4:2
3 20.09.2019 Zlín Olomouc 1:4
3 20.09.2019 Litvínov Pardubice 1:2
3 20.09.2019 Ml. Boleslav Kometa 3:2p
3 20.09.2019 K. Vary Kladno 7:4
3 20.09.2019 Vítkovice Liberec 4:5sn
3 20.09.2019 Hr. Králové Plzeň 6:5
4 22.09.2019 Třinec Litvínov 3:2
4 22.09.2019 Kladno Vítkovice 2:3p
4 22.09.2019 Liberec Ml. Boleslav 4:3
4 22.09.2019 Plzeň Zlín 5:4
4 22.09.2019 Olomouc K. Vary 3:2
4 22.09.2019 Kometa Sparta 2:0
4 22.09.2019 Pardubice Hr. Králové 1:2
10 24.09.2019 Třinec Olomouc 7:3
5 27.09.2019 Vítkovice Kometa 0:3
5 27.09.2019 Zlín Kladno 1:2
5 27.09.2019 Ml. Boleslav Třinec 4:3
5 27.09.2019 Litvínov Liberec 4:5
5 27.09.2019 Olomouc Pardubice 3:1
5 27.09.2019 Hr. Králové Sparta 4:2
5 28.09.2019 K. Vary Plzeň 0:3
6 29.09.2019 Třinec Hr. Králové 4:0
6 29.09.2019 Plzeň Ml. Boleslav 1:4
6 29.09.2019 Liberec Zlín 6:4
6 29.09.2019 Kladno Olomouc 4:3p
6 29.09.2019 Pardubice Vítkovice 2:3
6 01.10.2019 K. Vary Kometa 3:4
7 03.10.2019 Vítkovice Třinec 4:6
7 04.10.2019 Ml. Boleslav Litvínov 5:1
7 04.10.2019 K. Vary Sparta 2:5
7 04.10.2019 Zlín Pardubice 4:3
7 04.10.2019 Olomouc Plzeň 0:4
7 04.10.2019 Hr. Králové Kometa 2:3
7 05.10.2019 Kladno Liberec 5:3
8 06.10.2019 Třinec K. Vary 4:3p
8 06.10.2019 Liberec Olomouc 2:0
8 06.10.2019 Plzeň Vítkovice 4:1
8 06.10.2019 Kometa Zlín 0:7
8 06.10.2019 Litvínov Hr. Králové 6:5
8 06.10.2019 Pardubice Kladno 3:2
8 06.10.2019 Ml. Boleslav Sparta 1:2p
11 08.10.2019 Zlín Sparta 1:6
9 09.10.2019 K. Vary Litvínov 4:3p
9 11.10.2019 Zlín Třinec 2:5
9 11.10.2019 Vítkovice Sparta 1:5
9 11.10.2019 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:0
9 11.10.2019 Pardubice Liberec 3:2
9 11.10.2019 Kladno Plzeň 7:5
9 12.10.2019 Olomouc Kometa 1:3
10 13.10.2019 Hr. Králové K. Vary 1:3
10 13.10.2019 Ml. Boleslav Vítkovice 5:3
10 13.10.2019 Plzeň Pardubice 5:3
10 13.10.2019 Kometa Liberec 7:4
10 13.10.2019 Litvínov Zlín 5:1
6 15.10.2019 Sparta Litvínov 5:4p
11 18.10.2019 Vítkovice Litvínov 2:0
11 18.10.2019 K. Vary Ml. Boleslav 5:3
11 18.10.2019 Olomouc Hr. Králové 0:2
11 18.10.2019 Pardubice Třinec 5:2
12 19.10.2019 Kometa Plzeň 3:1

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
2:05x
2:12x
2:1sn1x
3:12x
3:24x
3:2pp1x
4:01x
4:12x
4:22x
4:34x
4:3pp3x
5:12x
5:21x
5:34x
5:41x
5:4pp1x
6:21x
6:41x
6:52x
7:31x
7:42x
7:51x
7:6pp1x
8:7pp1x
0:21x
0:32x
0:41x
0:71x
1:23x
1:2pp3x
1:32x
1:42x
1:51x
1:61x
2:33x
2:3pp1x
2:54x
3:41x
3:61x
4:51x
4:5sn1x
4:61x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.



Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM