Výsledkový servis

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

52 06.03.2020 Sparta Olomouc 3:2sn
51 03.03.2020 Pardubice Sparta 1:2p
50 01.03.2020 Ml. Boleslav K. Vary 4:3p
49 28.02.2020 Zlín Litvínov 4:3p
49 28.02.2020 K. Vary Hr. Králové 4:3sn
49 28.02.2020 Vítkovice Ml. Boleslav 2:3sn
48 25.02.2020 Třinec Zlín 2:1sn
48 23.02.2020 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:2sn
47 21.02.2020 Hr. Králové Litvínov 4:5sn
46 16.02.2020 Litvínov Ml. Boleslav 2:3sn
44 12.02.2020 Liberec Litvínov 5:4p
44 14.01.2020 Pardubice Olomouc 3:2sn
43 02.02.2020 Sparta Kometa 4:3p
42 31.01.2020 Plzeň Hr. Králové 2:3sn
42 31.01.2020 Kometa Ml. Boleslav 2:1sn
42 31.01.2020 Liberec Vítkovice 1:2sn
42 31.01.2020 Kladno K. Vary 4:5p
41 28.01.2020 K. Vary Pardubice 2:3sn
40 26.01.2020 Pardubice Ml. Boleslav 2:3p
40 26.01.2020 Kometa Litvínov 4:3sn
40 26.01.2020 Zlín K. Vary 5:6p
40 26.01.2020 Olomouc Vítkovice 4:5sn
38 19.01.2020 Sparta Pardubice 2:1p
36 12.01.2020 Třinec Olomouc 2:3sn
35 10.01.2020 K. Vary Litvínov 3:2p
35 10.01.2020 Hr. Králové Ml. Boleslav 2:3p
34 07.01.2020 Sparta Ml. Boleslav 3:2sn
34 05.01.2020 Kometa Zlín 2:3sn
34 05.01.2020 K. Vary Třinec 1:2p
34 05.01.2020 Pardubice Kladno 3:4p
33 03.01.2020 Olomouc Plzeň 2:3sn
33 03.01.2020 Hr. Králové Kometa 2:1p
32 30.12.2019 Plzeň Ml. Boleslav 3:2sn
32 30.12.2019 Kladno Olomouc 3:4p
32 22.10.2019 Hr. Králové Třinec 1:0sn
31 28.12.2019 K. Vary Plzeň 4:3p
29 22.12.2019 Litvínov Pardubice 4:3sn
29 22.12.2019 Ml. Boleslav Kometa 5:4p
28 20.12.2019 Zlín Vítkovice 3:2p
28 20.12.2019 Pardubice K. Vary 5:6p
28 20.12.2019 Olomouc Ml. Boleslav 3:2sn
27 18.12.2019 Třinec Kladno 2:1sn
27 18.12.2019 K. Vary Zlín 3:2sn
27 18.12.2019 Hr. Králové Liberec 2:3sn
27 18.12.2019 Sparta Plzeň 2:1p
26 08.12.2019 K. Vary Liberec 3:2sn
24 01.12.2019 Sparta Zlín 2:1p
23 29.11.2019 K. Vary Hr. Králové 2:3p
23 29.11.2019 Pardubice Plzeň 4:3p
22 26.11.2019 Třinec Zlín 4:5sn
22 26.11.2019 Liberec Pardubice 3:2sn
21 24.11.2019 Ml. Boleslav Sparta 0:1sn
20 22.11.2019 Kometa Hr. Králové 3:2p
19 17.11.2019 Litvínov Sparta 3:4p
19 17.11.2019 Ml. Boleslav Plzeň 4:3p
19 17.11.2019 Vítkovice Pardubice 3:2sn
18 15.11.2019 Vítkovice Kometa 4:3sn
18 15.11.2019 Pardubice Olomouc 1:2p
17 03.11.2019 Vítkovice Kladno 3:4p
15 29.10.2019 Vítkovice Zlín 4:3sn
15 29.10.2019 Hr. Králové Kladno 2:1p
14 27.10.2019 Plzeň Sparta 2:3sn
14 27.10.2019 Kometa Litvínov 4:3sn
14 27.10.2019 Olomouc Vítkovice 3:4p
13 25.10.2019 Vítkovice Hr. Králové 3:2sn
13 25.10.2019 Kladno Litvínov 2:3p
12 20.10.2019 Sparta Pardubice 2:1p
9 09.10.2019 K. Vary Litvínov 4:3p
8 06.10.2019 Třinec K. Vary 4:3p
8 06.10.2019 Ml. Boleslav Sparta 1:2p
6 15.10.2019 Sparta Litvínov 5:4p
6 29.09.2019 Kladno Olomouc 4:3p
4 22.09.2019 Kladno Vítkovice 2:3p
3 20.09.2019 Ml. Boleslav Kometa 3:2p
3 20.09.2019 Vítkovice Liberec 4:5sn
2 15.09.2019 Kometa Třinec 2:1sn
2 15.09.2019 Liberec Sparta 8:7p
2 15.09.2019 Olomouc Ml. Boleslav 1:2p
1 13.09.2019 Vítkovice Olomouc 1:2p
1 12.09.2019 Sparta Plzeň 7:6p

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:0sn1x
2:1pp6x
2:1sn4x
3:2pp4x
3:2sn11x
4:3pp9x
4:3sn6x
5:4pp3x
7:6pp1x
8:7pp1x
0:1sn1x
1:2pp6x
1:2sn1x
2:3pp5x
2:3sn9x
3:4pp5x
4:5pp1x
4:5sn4x
5:6pp2x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.



Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM