1.kolo, sobota 18.9.2021
Sportovní klub Kadaň - HC Klášterec nad Ohří  4:6  (1:2, 1:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 17. Benda (Tichý), 25. Tichý (Holan), 45. Toman (Hrdlička, Chotaš), 58. Krpenský (Bartók, Stoklásek) – 4. Prokeš (Haluška, Šindar), 4. Bárta (Danyo), 22. Andres (Strunz), 24. Andres (Kulich), 40. Andres (Strunz), 43. Kulich (Andres). Rozhodčí: Hrubý — Svoboda, Tichý. Vyloučení: 10:5, navíc Krstev (KAD) 10 minut a do konce, Tenkač (KNO) 10 minut. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 58. Střely na branku: . Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:4, 2:4, 2:6, 4:6.
Sportovní klub Kadaň: Damašek — M. Tichý, Holan, Chotaš, Krstev, Psar, Krása — Krpenský, Jan Toman, Benda, Stoklásek, Bartók, Hrdlička, Starý, Nguyen, Holuša
HC Klášterec nad Ohří: J. Tichý — Šindar, Týr, M. Koblitz, Boháč, O. Koblitz, Kosina — Andres, Kulich, Strunz, Bárta, Prokeš, Haluška, Danyo, Kanický, Tenkač, Bečka, Suk, Vlastník