Benátky rozhodly v závěru

Tomáš Nejedlo | 17.01.2009 | |

Benátky rozhodly v závěru

S blížícím se koncem nadstavbové části hokejové první ligy dostává většina zápasů ten správný náboj. Nejinak tomu bylo i v dnešním zápase, kdy se střetli dva sousedé v tabulce – domácí Benátky přivítaly pro ně velmi nepříjemný tým ze severočeské Kadaně. Kdo čekal v dnešním utkání především tuhý boj, nebyl rozhodně zklamán. Oba týmy věděly, že se nemohou pustit do bezhlavého útočení a budou tak spoléhat na případné chyby soupeře. Když se už zdálo, že zápas směřuje do prodloužení, pasoval se do hlavní role extraligou notně protřelý domácí forvard Stanislav Procházka a nechytatelnou bombou vymetl všechny pavouky v levém horním rohu Hanuljakovy svatyně! Tím rozhodl, že důležité tři body zůstanou v Benátkách.

 

Chyba 404: Stránka nebyla nalezena

Je nám líto, ale požadovaná stránka na webu www.skkadan.cz není k dispozici. Je možné, že stránka byla odstraněna, přejmenována nebo není dočasně dostupná. Je rovněž možné, že jste udělali chybu v URL adrese.

Pokud hledáte něco konkrétního, doporučujeme vrátit se na hlavní stránku prezentace - www.skkadan.cz. Pokud se domníváte, že se jedná o naši chybu, kontaktujte nás.

Děkujeme.

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM