Černožluté v neděli nezastavila ani Bílina

Redakce | 05.11.2023 | |

K a d a ň / B í l i n a - Ve druhém utkání víkendu se Kadaňští představili na domácím ledě bílinským Drakům, kteří v prvním vzájemném utkání dokázali černožluté potrápit. Rychlé vedení 3:0 domácí možná uklidnilo příliš, když během půl minuty inkasovali dvě branky a stav byl rázem 3:2. Druhá třetina však byla z domácího pohledu snová. Svěřenci trenérů Miroslava Nováka a Jana Macháčka dokázali vsítit osm branek a žádnou neinkasovat. Poslední třetina přinesla ještě korekci skóre z obou stran a domácí jsou tak nadále stoprocentní, když Bílinu porazili 14:3.

12.kolo, neděle 5.11.2023
Sportovní klub Kadaň - HC Draci Bílina  14:3  (3:2, 8:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 4. Vrtek (Novák A.), 6. Macháček (Toman, Šmejc), 11. Cestr Vá. (Gerstner), 21. Kulich (Macháček, Hrdlička), 22. Macháček (Kulich, Hrdlička), 25. Vrtek, 26. Vrtek (Hrdlička, Macháček), 27. Hrdlička (Převor), 32. Kulich, 33. Šmejc (Macháček), 36. Cestr Vá. (Vrtek), 51. Macháček (Cestr Vá.), 51. Vrtek (Krpenský), 52. Krpenský (Převor) – 16. Druxa (Musil, Mašek), 16. Benda (Brandner, Hrnčíř), 57. Fryč (Polák). Rozhodčí: Cícha — Janíček, Janíček. Vyloučení: 12:7. Využití: 2:1. V oslabení: 1:0. Diváci: 127. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 14:2, 14:3.
Sportovní klub Kadaň: Gerstner — Vá. Cestr, Převor, A. Novák, Toman — Macháček, Holuša, Hrdlička, Kulich, Novotný, Šmejc, Vrtek, Krpenský, Černý
HC Draci Bílina: Pokuta (25. Kuchař) — Jaroš, Salnikov, Tykal, Druxa, Polák, Fryč — Brandner, Kaše, Benda, Malec, Musil, Mašek, Lhotka, Hrnčíř, Kubinčák