Další výhru si Trhači připsali proti Chebu

Redakce | 31.08.2021 | |

K a d a ň / C h e b - Trhači si proti Chebu připsali další výhru v přípravě, a zvládli tak odvetu s druholigovým soupeřem. Vítězství se však nerodilo lehce. Do vedení poslal domácí v přesilové hře Shane Heffernan, na jehož branku odpověděl hostující Fečo. Rozhodnutí přišlo v prodloužení, když v poslední minutě překonal výborně chytajícího golmana Kašpara Pavel Kordule.

0.kolo, úterý 31.8.2021
Sportovní klub Kadaň - HC Cheb 2001  2:1p  (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 30. S.Heffernan (K. Heffernan), 65. Kordule (Zorko) – 44. Fečo. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Sportovní klub Kadaň: Běhula R. – Jáchym, Steinocher, Zorko, Kottek, Kuboš, Běhula T., Havlín, Ferbas – Bernat, Berčík, Routa – Heffernan S., Mattson, Heffernan K. – Kordule, Čech, Zabloudil Z. – Koblížek, Mežnar, Švec.
HC Cheb 2001: Kašpar – Stejskal, Zavřel, Kořán, Strýček, Vápeník, Leština, Sýkora – Šťastný, Trapl, Fečo – Kuluris, Krutina, Hafijanič – Votoupal, Bubanec, Dinga – Prošek, Novotný Kubík.