Dohrávaný zápas v Bílině Kadaň ovládla

Redakce | 29.01.2023 | |

B í l i n a / K a d a ň - Dohrávka 7. kola na ledě bílinských Draků se od začátku vyvíjela pro Kadaňské dobře. V 6. minutě už byl stav 0:3. Domácí ve druhé třetině snížili, ale třetí třetina rozhodla, jelikož černožlutí vstřelili dalších pět branek a odváží si vítězství 2:8 a víkendový dvojzápas jim tak přinesl plný počet šesti bodů. Poslední zápas základní části se odehraje na domácím ledě v sobotu 4. února od 16 hodin se stejným soupeřem.

7.kolo, neděle 29.1.2023
HC Draci Bílina - Sportovní klub Kadaň  2:8  (0:3, 1:0, 1:5)
Branky a nahrávky: 38. Hrnčíř (Vozár), 53. Kubinčák (Jirkovský) - 4. Novotný (Toman), 5. Benda (Holan, Novák A.), 6. Novotný, 43. Novák A. (Bartók, Hrdlička), 51. Bartók (Iljuk), 54. Jaroš (Šmejc, Novák A.), 55. Hrdlička (Holan), 59 Holan (Hrdlička, Šmejc). Rozhodčí: Cícha - Bertlík, Žák. Vyloučení: 5:7. Využití: 1:2. V oslabení: 1:1. Diváci: 65. Průběh utkání: 0:3, 1:3, 1:5, 2:5, 2:8.
HC Draci Bílina: Pokuta - Polák, Býna, Fremund, Fryč, Druxa - Musil, Kubinčák, Vozár, Boháč, Jirkovský, Tetřev, Málek, Hrnčíř, Novotný
Sportovní klub Kadaň: Svoboda - Novák A., Holan, Novák J., Toman, Strunz - Kulich, Benda, Šmejc, Novotný, Bartók, Hrdlička, Iljuk, Jaroš