Druhá výhra v řadě se v Bílině nekonala

Redakce | 23.10.2022 | |

B í l i n a / K a d a ň - Druhé venkovní klání tohoto víkendu čekalo Kadaňské v Bílině. Téměř tradičně vstoupila Kadaň do utkání mizerně a stejně jako o den dříve prohrávala v první třetině 3:0. Začátek druhé třetiny patřil hostům, kteří vsítili dvě branky Hrdličkou a Kulichem. Následovaly však další dva góly Bíliny a ta tak vedla jasně 5:2. Poslední slovo měl na začátku třetí třetiny opět Hrdlička a upravil tak skóre na konečných 5:3.

5.kolo, neděle 23.10.2022
Draci Bílina - Sportovní klub Kadaň  5:3  (3:0, 2:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Mašek (Uher, Kobes), 11. Čmolík (Jánský, Šubrt), 14. Komínek (Svoboda, Čmolík), 27. Jánský (Čmolík), 34. Mašek (Kobes) – 21. Kulich (Stoklásek), 26. Hrdlička (Holan), 50. Hrdlička (Machyna). Rozhodčí: Folk — Lauko, Janda. Vyloučení: 9:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 54. Průběh utkání: 3:0, 3:2, 5:2, 5:3.
Draci Bílina: Štěpka — Hodek, Svoboda, Šubrt, Kitzberger, Vlach, Havlík — Komínek, Kovačič, Beran, Jánský, Čmolík, Gašpar, Mašek, Uher, Klika, Kobes
Sportovní klub Kadaň: Pecháček (od 21. Svoboda) — Petrásek, Novák, Holan, Machyna, Cestr — Nguyen, Toman, Kulich, Šmejc, Novotný, Bartók, Stoklásek, Hrdlička, Macháček, Jaroš, Benda