Kadaň doma zaváhala s posledním Pískem

Pavel Kouba | 12.02.2004 | |

Poslední Páísek si odváží z Kadaně výhru v prodloužení. Takový výsledek nikdo z kadańdkých fanoušků rozhodně nečekal!

14.kolo, sobota 1.11.2003
Sportovní klub Kadaň - IHC Písek  4:5p  (0:0, 1:2, 3:2 - 0:1)
Branky: 23. Kukla (Pech), 44. Kreuzman(Kivoň), 50. Stavenský (Kivoň, Polanský), 52. Kuchler (Stavenský, Polanský) - 33. a 59. Míka (Šimek - Neckář), 29. Neckář (Šmátrala), 45. Mácha (Šmátrala, Nedorost), 62. Šmátrala (Nedorost, Jelen). Rozhodčí: Vlach. Vyloučení: 8:9. Využití: 1:1. Střely na branku: 29:44 Diváci: 820.
Sportovní klub Kadaň: Fikrt - Hlavatý, Kivoň, Klaus, Pech, Pospíšil, Punčochář, Volášek - Kajer, Kašík, Kreuzmann, Kuchler, Kukla, Pelán, Polanský, Stavenský, Tvrdek.
IHC Písek: Špiler - Burkoň, Mucha, Neckář, Svoboda, Vokatý, štrach, Peroutka - Brož, Jelen, Kořánek, Kubeš, Mácha, Míka, Nedorost, Nouza, Šimek, Šmátrala, Štefan.

Václav Šrámek (Písek): Byl to podobný zápas jako v minulosti. Hráli jsme poměrně dobře, ale znovu se to plně neprojevilo do výsledku. Hráli jsme dost oslabení, při jednom oslabení pět na tři jsme bohužel dvakrát inkasovali. Čili se dostali domácí díky přesilovkám ke konci zápasu do vedení, přesto jsme minutu před koncem Míkou vyrovnali a v prodloužení asi ve druhé minutě dal Šmátrala vítězný gól.