Kadaň má další skalp, podruhé překonala Louny

Redakce | 28.10.2023 | |

K a d a ň / L o u n y - V dnešním utkání nastoupila Kadaň v lehce pozměněné sestavě, ve kterém chyběl například Lukáš Hrdlička a několik dalších obránců. V první třetině navíc z utkání odstoupil Lukáš Bartók a Kadaň tak musela sestavu znovu měnit. Ani to ale nezastavilo černobílou mašinu, která se rozjela a opět překonala soupeřova brankáře dvouciferným číslem, když po šedesáti minutách na tabuli svítilo konečné skóre 14:4.

10.kolo, sobota 28.10.2023
Sportovní klub Kadaň - HC Slovan Louny  14:4  (4:1, 3:2, 7:)
Branky a nahrávky: 6. Kulich (Vrtek), 7. Kulich (Vrtek), 19. Novotný (Toman), 19. Cestr Vá. (Vrtek), 27. Šmejc (Cestr Vá.), 32. Bárta (Vrtek, Cestr Vá.), 40. Kulich (Novák D., Vrtek), 43. Kulich (Vrtek, Bárta), 43. Macháček (Novák D.), 44. Vrtek (Kulich, Bárta), 52. Šmejc (Krpenský, Novák A.), 55. Kulich (Vrtek, Cestr Vá.), 57. Macháček (Vrtek, Bárta), 60. Macháček (Krpenský, Novák D.) – 10. Šafařík (Salač, Kunrt), 34. Salač (Šafařík), 40. Csonka (Adámek), 50. Csonka (Čech, Adámek). Rozhodčí: Čamra — Karel Kýček, Martin Maštalířský. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. V oslabení: 2:1. Diváci: 173. Průběh utkání: 2:0, 2:1, 6:1, 6:3, 10:3, 10:4, 14:4.
Sportovní klub Kadaň: Gerstner — Cestr Vá., Týr, Novák A., Novák D. — Černý, Macháček, Bárta, Bartók, Kulich, Novotný, Šmejc, Vrtek, Krpenský, Toman
HC Slovan Louny: Charvát (44. Tarant) — Benešovský, Princ, Kunrt, Hloucha, Perný, Kašpar, Knobloch — Šafařík, Salač, Hynek, Csonka, Veselý, Tarant, Čech, M. Adámek