Kadaň prohrála svojí poslední přípravu 1:2 po nájezdech

Jindřich Poledna | 06.09.2014 | |

Kadaň prohrála svojí poslední přípravu 1:2 po nájezdech

Poslední přípravný zápas, před zahájením nové sezóny, odehrála severočeská Kadaň na ledě německého celku Eispiraten Crimmitschau. Oba týmy se prezentovaly soustředěnou obrannou hrou podtrženou osobními souboji. Domácí se ujali vedení na konci 39.minuty, Kadaň srovnala v 50.minutě Jakubem Novákem v přesilové hře - 1:1. O vítězi zápasu rozhodl až 24. samostatný nájezd, který proměnil domácí Walsh.

 
10.kolo, pátek 5.9.2014
ETC Crimmitschau - SK Trhači Kadaň  2:1sn  (0:0, 1:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 39. Flodqvist, 65. Walsh - 50. Jakub Novák. Rozhodčí: . Vyloučení: . Využití: 0:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 800. Střely na branku: . Průběh utkání: 1:0, 1:1.
ETC Crimmitschau:
SK Trhači Kadaň:

Komentář k zápasu

Mladý kadaňský tým před návštěvou 800 německých fanoušků rozhodně neudělal ostudu, ukázal sílu ve hře dozadu.

zdroj: www.etconline.de

Jindřich Poledna

Ohlasy trenérů

Jaroslav Beck (Hlavní trenér SK Kadaň): "Náš soupeř byl v plné sestavě, tedy i s kanadskými posilami. Ze síly soupeře jsme měli respekt. Vývoj utkání mě příjemně překvapil, byli jsme lepší v pohybu i kondičce. Jediná vada v utkání byla ta, že jsme nedávali branky. Vytvářeli jsme si příležitosti, měli jsme velký tlak. Utkání negativně ovlivnila kvalita ledu, hřiště je ze dvou stran otevřené a teplota 23°C hokeji příliš nepřeje. I díky tomu jsme nehráli prodloužení, ale po domluvě s domácím trenérem jsme trénovali samostatné nájezdy. Rozhodl až ten čtyřiadvacátý."

 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM