Kadaňští na vlastní půdě nestačili na Roudnici

Redakce | 29.09.2022 | |

K a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m - Hostující celek se dostal do vedení již v páté minutě. Na to ještě Kadaň stihla zareagovat. Do konce první dvacetiminutovky už ale Roudnice nad Labem vedla o dva góly. Čtvrtou branku pak přidala necelé tři minut po startu prostřední části. Ve třiačtyřicáté minutě roudnický tým vedl rázem o čtyři branky, Kadaň ale manko snížila na dvoubrankový rozdíl v posledních čtyřech minutách. Tři body tak byly připsány jejímu soupeři.

4.kolo, středa 28.9.2022
Sportovní klub Kadaň - HC Roudnice nad Labem  4:6  (1:3, 1:2, 2:1)
Branky a nahrávky: 8. Holan (Kulich), 36. Hrdlička (Šmejc), 57. Nguyen (Novák), 58. Kulich (Stoklásek, Toman) – 5. Kuchař (Pokorný), 9. Pokorný (Lauko), 14. Pokorný (Kuchař), 23. Pokorný (Kuchař), 40. Štosek (Lauko, Pokorný), 43. Lauko (Pokorný). Rozhodčí: Krebs – Kalaš, Šimek. Vyloučení: 3:6. Využití: 1:1. Diváci: 100. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:4, 2:4, 2:6, 4:6.
Sportovní klub Kadaň: Vlček — Holan, Cestr, Novák, Strunz, Petrásek, Machyna — Šmejc, Bartók, Nguyen, Stoklásek, Kulich, Hrdlička, Toman, Jaroš, Krpenský