Kohouti rozhodli povedeným začátkem poslední dvacetiminutovky

Jakub Mezlík, Jakub Coufal | 02.12.2009 | |

K a d a ň - V souboji tabulkově rovnocenných celků se Severočeši ujali vedení v prostřední části, ale příliš dlouho se z náskoku neradovali. Hosté stihli ještě do zvuku sirény srovnat a o cenných bodech tak musela rozhodnout až poslední třetina. Kdo čekal boj až do posledních minut, musel se mýlit. Po chybě kadaňské obrany se domácí prosadili po 18 odehraných sekundách závěrečné části a o pár minut později přidali definitivní tečku. Kadaň tak po těžkém boji odešla poražena poměrem 3:1.

26.kolo, středa 2.12.2009
HC Tábor - Sportovní klub Kadaň  3:1  (0:0, 1:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 38. Padělek I., 41. Štrba (Kostourek), 44. Šperger (Poživil, Kocar) - 34. Bauer (Kloz). Rozhodčí: Lacina, Flegl, Šperl . Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 1:0. Diváci: . Střely na branku: 24:31. Průběh utkání: 0:1, 3:1.
HC Tábor: Francouz (Kučera) - Poživil, Jindra, Havran, Černý, Kudrna, Jank, Kanov, Kostourek, Štrba, Rob, Nedorost, Šperger, Kocar, Kuchejda, Červený, Padělek I., Padělek A., Mrkvička, Stejskal, Ferebauer
Sportovní klub Kadaň: Jarina (Štěrba) - Ťupa, Zmeškal, Szakal, Spitzer, Hlubuček, Kloz, Rutta, Gombár, Charousek, Boušek, Balázs, Bauer, Polanský, Malát, Freiberg, Tauš, Mužík, Šíp, Ton