Konec sezóny zakončen vítězně v Lovosicích

Redakce | 03.02.2024 | |

L o v o s i c e / K a d a ň - Poslední zápas před startem semifinále play-off odehrála Kadaň na ledě Lovosic, pro které šlo o rozlučku se sezónou, jelikož skončily na pátém místě. Černožlutí od začátku neponechali nic náhodě a již po první třetině vedli 4:0. Ve 29. minutě už svítil stav 9:0, když svým třetím gólem v utkání zazářil Vladislav Vrtek, který tak v devatenácti utkáních zaznamenal úctyhodných sto kanadských bodů. Kadaňská mašina se téměř na celý zbytek utkání zastavila, ale v poslední minutě přeci jen uzavřel skóre na 0:10 svým prvním gólem v sezóně Alexandr Machyna.

28.kolo, sobota 3.2.2024
HC Lovosice - Sportovní klub Kadaň  0:10  (0:4, 0:5, 0:1)
Branky a nahrávky: 1. Hrdlička (Vrtek, Cestr Vá.), 6. Hrdlička (Cestr Vá., Vrtek), 13. Kulich (Vrtek, Hrdlička), 14. Vrtek, 25. Bárta (Cestr Vá., Hrdlička), 27. Konášek (Šmejc, Krpenský), 28. Novák D. (Krpenský, Šmejc), 29. Vrtek (Iljuk, Novotný), 30. Vrtek (Kulich, Hrdlička), 60. Machyna (Iljuk, Toman). Rozhodčí: Michajličenko — Pulda, Tenkrát. Vyloučení: 3:2. Využití: 0:3. Diváci: 40. Průběh utkání: 0:10.
HC Lovosice: Koblischke (46. Turza) — France, Vandas, Haken, Zedek, Fábry — Suchánek, Karel Gudera st., Pavlata, Drábek, Rusý, Bartoníček, Karel Gudera ml., Beneš
Sportovní klub Kadaň: Gerstner — Vá. Cestr, Týr, Machyna, D. Novák, Vo. Cestr, Toman — Novotný, Mojžíš, Černý, Šilar, Bárta, M. Konášek, Hrdlička, Iljuk, Kulich, Šmejc, Vrtek, Krpenský