Na nájezdy tentokrát úspěšnější HC MOST

Miroslav Lučan | 05.08.2008 | |

Na nájezdy tentokrát úspěšnější HC MOST

V úterní podvečer nastoupili hráči SK Kadaň po krátké době na domácím ledě proti SK HC Baník MOST. Utkání nebylo nijak oslnivé, tak jak to ve vzájemných zápasech bývá. První třetina se kadaňským příliš nepovedla, od počátku utkání doháněla jednobrankové manko. To smazal až v přesilovce v polovině utkání Marek INDRA (na snímku). Domácí se dostávali do šancí, ale žádnou nedokázali proměnit. Utkání se dostalo až do samostatných nájezdů, při kterých měli více štěstí mostečtí, utkání tak skončilo 1:2sn.

 
0.kolo, úterý 5.8.2008
SK Trhači Kadaň - SK HC Baník Most  1:2sn  (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 31.Indra (Rybecký, Valský) - 8.Zaťovič (Sláma)
Rozhodčí: Wágner - Amstark, Zajíc.
Vyloučení: 4:10.
Využití: 1:0. V oslabení: 0:0.
Diváci: 180.
Průběh utkání: 0:0.0:1,1:1,1:2.
SK Trhači Kadaň: Hanuljak (30.Štěrba) -- Pospíšil, Kocek - Spitzer, Mašek - Boguský, Palubjak - Kloz, Lang - Zika, Fink, Chyba - Kadlec, Derfler, Kajer - Pražák, Ton, Freiberg - Valský, Rybecký, Indra - Krpenský.
SK HC Baník Most: Horčička (Závorka) -- Charousek, Lomička, Nosek, Martínek, Schmidt, Šulc, Kalteböck, Martinka, Havlůj, Růžek, Urban, Zaťovič, Sláma, Salač, Kašťák, Bauer Jakub, Bauer Jan, Šnajdr, Budinský, Nekvinda.

Komentář k zápasu

V sestavě se objevili nové tváře Marek INDRA (Slavia), Vojtěch KLOZ, Lukáš LANG (Slavia), Jakub VALSKÝ (Kladno), kteří přišli na zkoušku z KLH Chomutov a s týmem budou nadále trénovat. V polovině utkání se v domácí brance objevil kadaňský odchovanec Erik ŠŤERBA, ten však byl zatím k dispozici pouze pro toto utkání.
Miroslav Lučan
 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM