Předvánoční zápas vítězně pro Kadaňské

Redakce | 18.12.2022 | |

B í l i n a / K a d a ň - Po týdnu zavítali svěřenci Miroslava Buchala opět do nedaleké Bíliny, kde se však utkali s místním druhým týmem HC Draci Bílina. První třetina skončila nerozhodně 2:2. Ve druhé třetině dominovali Kadaňští, kteří odskočili na 2:5. V poslední třetině ještě domácí stáhli náskok, ale černožlutí si z Bíliny odvezli tři body za výhru 4:6. Bílina v utkání nedokázala využít žádnou početní výhodu, kdežto Kadaň využila tři přesilové hry. Další zápas sehrají kadaňští hráči až po novém roce.

21.kolo, sobota 17.12.2022
HC Draci Bílina - Sportovní klub Kadaň  4:6  (2:2, 0:3, 2:1)
Branky a nahrávky: 6. Musil (Wiedemann), 14. Fremund (Pospíšil, Musil), 42. Vozár (Novotný, Kočárek), 53. Vozár (Beneš) – 6. Jaroš (Novotný, Macháček), 17. Hrdlička (Toman), 24. Stoklásek (Kulich, Strunz), 39. Stoklásek (Strunz, Holan), 40. Bartók (Nguyen), 48. Hrdlička (Bartók). Rozhodčí: Cícha - Danylec, Zítka. Vyloučení: 9:7. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 42. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:5, 3:5, 3:6, 4:6.
HC Draci Bílina: Pokuta — Fremund, Fryč, Wiedemann, Druxa, Beneš — Musil, J. Vozár, Jirkovský, Tetřev, Pospíšil, Lhotka, Kočárek, Novotný, T. Vozár
Sportovní klub Kadaň: Svoboda — Toman, Novák, Strunz, Holan, Cestr — Nguyen, Kulich, Šmejc, Novotný, Bartók, Stoklásek, Hrdlička, Bárta, Macháček, Jaroš