První čisté konto v sezóně, Kadaň stále stoprocentní

Sabina Nováková | 26.11.2023 | |

K a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m - Začátek zápasu se o patnáct minut opozdil z důvodu kuriózní situace. Hosté nenapočítali do deseti a k nutnosti odehrání zápasu jim chyběl jeden hráč. Po dohodě se šel převléct do výstroje náhradní brankář Mařík, aby Roudnice mohla utkání odehrát na dvě lajny. Zpožděný start se podepsal na všech a první třetina byla vlažnějšího charakteru. Ve druhé třetině si Kadaň začala více věřit a přidala tři branky a bylo prakticky rozhodnuto. Ve třetí třetině pak domácí vsítili další tři góly a Roudnici porazili 7:0. První čisté konto zaznamenal Dominik Gerstner.

18.kolo, neděle 26.11.2023
Sportovní klub Kadaň - HC Roudnice nad Labem  7:0  (1:0, 3:0, 3:0)
Branky a nahrávky: 13. Vrtek (Cestr), 25. Kulich (Novák, Vrtek), 32. Vrtek (Kulich, Hrdlička), 37. Cestr, 52. Bárta (Novotný, Novák), 53. Novák (Cestr), 56. Hrdlička (Vrtek). Rozhodčí: Čamra — Pulda, Tenkrát. Vyloučení: 0:2. Bez využití: Diváci: 146. Průběh utkání: 7:0.
Sportovní klub Kadaň: Gerstner — Vá. Cestr, Týr, A. Novák, Vo. Cestr, D. Novák — Kulich, V. Bárta, Černý, Macháček, Šilar, Holuša, Hrdlička, Iljuk, Novotný, Šmejc, Vrtek
HC Roudnice nad Labem: Kolařík — Vejl, Tintěra, Vaněk — Dykast, Student, Růžek, Jelínek, Lauko, Kuchař, Pokorný, Mařík