Vysoká výhra i stý gól v sezóně

Redakce | 22.11.2023 | |

K a d a ň - Dohrávka 14. kola přinesla další vysoké vítězství Kadaně, které se však nerodilo lehce. I přes drtivý tlak domácích skončila první třetina 1:0. I ve druhé třetině hostující gólman podával výborný výkon a držel Lovosice nad vodou. Druhou branku domácích vsítil Kulich, jenže během dvou minut dokázaly Lovosice srovnat. Následně se ale domácí družina utrhla a druhou třetinu zakončila se skóre 8:2. Stý gól v sezóně vsítil Filip Šmejc. Třetí třetina se odehrála v pohodovém tempu a svěřenci Miroslava Nováka a Jana Macháčka dokázali vstřelit další branky a vyhráli 12:3. Další domácí utkání následuje již tuto neděli, od 15:45, kdy dorazí Roudnice nad Labem.

14.kolo, středa 22.11.2023
Sportovní klub Kadaň - HC Lovosice  12:3  (1:0, 7:2, 4:1)
Branky a nahrávky: 1. Vrtek (Kulich, Hrdlička), 21. Kulich (Hrdlička), 34. Vrtek, 36. Novotný (Šilar), 37. Macháček (Novák, Šilar), 39. Vrtek (Hrdlička), 40. Vrtek (Kulich, Hrdlička), 40. Šmejc (Macháček), 51. Hrdlička (Cestr), 53. Hrdlička (Vrtek), 55. Krpenský (Novák), 57. Kulich (Hrdlička, Cestr) – 23. Bartoníček (Zedek), 24. Vandas, 56. Rusý (Pavlata). Rozhodčí: Krebs - Pátek, Zíval. Vyloučení: 0:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Průběh utkání: 2:0, 2:2, 11:2, 11:3, 12:3.
Sportovní klub Kadaň: Gerstner (od 41. Vlček) — Vá. Cestr, Týr, A. Novák, D. Novák, Vo. Cestr, Převor — Novotný, Krpenský, Černý, Macháček, Bárta, Šilar, Hrdlička, Kulich, Šmejc, Vrtek
HC Lovosice: Koblischke (od 41. Vitvar) — Vandas, Andres, Haken, Zedek, Fábry — K. Gudera, Pavlata, Drábek, Rusý, Bartoníček, K. Gudera