Klášterečtí sebrali Kadani šanci na vítězství

Redakce | 09.01.2022 | |

K l á š t e r e c n / O h ř í - V sobotu 8.1. se na kláštereckém zimním stadiónu odehrálo 16. kolo Krajské ligy mužů mezi domácími Tygry a SK Kadaň. Hostující celek ihned v prvních sekundách otevřel Hrdličkou skóre utkání - 0:1. Další branka padla až v první minutě druhé třetiny, kdy vyrovnal Danyo. Kadaň poslal znovu do vedení Hrdlička, ale další tři góly ve stejné třetině dokázal vstřelit klášterecký tým a po druhé třetině vedl 4:2. V poslední periodě se každý celek prosadil jednou, za Kadaň snižoval Stoklásek. Utkání tak skončilo 5:3 a Sportovní klub tak nenavázal na výhru z Lovosic.

16.kolo, sobota 8.1.2022
HC Klášterec nad Ohří - Sportovní klub Kadaň  5:3  ( 0:1, 4:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 21. Danyo (Dejmek, Tenkač), 30. Procházka (Vlastník), 35. Vlastník (Kosina), 37. Tenkač (Blažek, Dejmek), 50. Koblitz (Bečka) – 1. Hrdlička (Krpenský), 24. Hrdlička (Bartók, Krpenský), 56. Stoklásek. Rozhodčí: Dyršmíd - Bláha, Miško. Vyloučení: 8:9. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 128. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 5:2, 5:3.
HC Klášterec nad Ohří: Tichý — Koblitz, Blažek, Kosina, Barantál, Váňa, Boháč — Vlastník, Tenkač, Dejmek, Procházka, Danyo, Bečka, Hanka, Drazdík, Haluška
Sportovní klub Kadaň: Pešek — Kovár, Holan, Hejra, Jenček — Hrdlička, Krpenský, Stoklásek, Bartók, Spudich, Benda, Starý, Nguyen, Mojžíš