Kadaň utržila proti Slovanu těsnou porážku

Redakce | 23.01.2022 | |

K a d a ň / L o u n y - Jako první se brankou prosadily právě Louny, reakce domácích ale netrvala dlouho a bylo rázem srovnáno. Do konce první dvacetiminutovky ale sok zaťal zuby a měl zpět vedení, a to rovnou o dva góly. Prostřední část se lépe začala dařit černožlutým, když v úvodních 5 minutách dvakrát skórovali a srovnali na 3:3. Minuta čekání stála Louny na další přesnou trefu směřující k vedení nad Kadaní. Následně Holan spolu s Hrdličkou zařídili svému mužstvu nakopnutí v podobě dvou střel za záda Charváta - 5:4. Ve zbývajícím čase zaúřadovali naopak lounští zástupci, jenž se již poněkolikáté v zápase poslali do vedení. Na tento úspěch navázali i z kraje třetího dějství - 5:8. V sedmačtyřicáté minutě se ještě domácím poštěstilo snížit na 6:8. Sedm vteřin do konce se pak ještě prosadil Lukáš Hrdlička, jenž jen upravil skóre na 7:8. Dějový zvrat se již ve zbytku duelu nekonal.

18.kolo, sobota 22.1.2022
Sportovní klub Kadaň - HC Slovan Louny  7:8  (1:3, 4:3, 2:2)
Branky a nahrávky: 7. Holan (Benda), 22. Mojžíš, 25. Nguyen (Hrdlička), 29. Holan (Krpenský, Nguyen), 36. Hrdlička (Holan), 47. Macháček, 60. Hrdlička (Macháček) – 4. Rais (Dittrich), 14. Rais (Dittrich), 14. Velhartický (Kašpar, Tarant), 26. Salač (Dalecký, Šafařík), 36. Vavrica (Rais, Szakal), 39. Szakal (Rais), 45. Šafařík (Dalecký), 46. Rais (Szakal, Dittrich). Rozhodčí: Domský — Bláha, Satran. Vyloučení: 4:7. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 3:3, 3:4, 5:4, 5:8, 7:8.
Sportovní klub Kadaň: Pešek — Psar, Krása, Jenček, Holan, Novák — Nguyen, Krpenský, Stoklásek, Jakab, Mojžíš, Bartók, Hrdlička, Macháček, Černý, Benda
HC Slovan Louny: T. Charvát — Knobloch, Kolčava, Kašpar, Lochovský, Kunrt, Vavrica — Dalecký, Šafařík, Dittrich, Velhartický, Rais, Tarant, Salač, Szakal