Další výhru si Trhači připsali proti Chebu

Redakce | 31.08.2021 | |

Další výhru si Trhači připsali proti Chebu

K a d a ň / C h e b - Trhači si proti Chebu připsali další výhru v přípravě, a zvládli tak odvetu s druholigovým soupeřem. Vítězství se však nerodilo lehce. Do vedení poslal domácí v přesilové hře Shane Heffernan, na jehož branku odpověděl hostující Fečo. Rozhodnutí přišlo v prodloužení, když v poslední minutě překonal výborně chytajícího golmana Kašpara Pavel Kordule.

 
0.kolo, �ter� 31.8.2021
Sportovní klub Kadaň - HC Cheb 2001  2:1p  (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 30. S.Heffernan (K. Heffernan), 65. Kordule (Zorko) – 44. Fečo. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
Sportovní klub Kadaň: Běhula R. – Jáchym, Steinocher, Zorko, Kottek, Kuboš, Běhula T., Havlín, Ferbas – Bernat, Berčík, Routa – Heffernan S., Mattson, Heffernan K. – Kordule, Čech, Zabloudil Z. – Koblížek, Mežnar, Švec.
HC Cheb 2001: Kašpar – Stejskal, Zavřel, Kořán, Strýček, Vápeník, Leština, Sýkora – Šťastný, Trapl, Fečo – Kuluris, Krutina, Hafijanič – Votoupal, Bubanec, Dinga – Prošek, Novotný Kubík.

Komentář k zápasu

Trhači hned v úvodu svého soupeře zmáčkli, ale vyloženou šanci si z prvotního tlaku nevytvořili. Stadion se postupně z jejich sevření dokázal vymanit, ale přesto měli i v dalších minutách více ze hry domácí.

Aktivnějším týmem byli Trhači i na začátku druhé části, avšak dlouho nemohli najít recept na skvěle chytajícího Kašpara. Ten kapituloval až ve 30. minutě, kdy se na modré čáře do kotouče opřel Shane Heffernan a trefil se přesně k pravé tyči chebské branky. Následně se prezentoval rychlým výpadem Kordule, avšak Kašpar puk za svá záda nepustil.

Na začátku třetí periody se Chebu podařilo srovnat hru. Běhula vyrazil puk jen před sebe, kde číhal Fečo, jenž nekompromisně zavěsil - 1:1. Trhači se snažili zvrátit skóre na svou stranu, ale naráželi na zeď v podobě brankáře Kašpara, jenž svou svatyni proměnil v nedobytné hradby chebského hradu. Ačkoli do něj Kadaňští bušili ze všech možných pozic, stále držel vyrovnané skóre.

Rozhodnutí tak přineslo až prodloužení, v němž si do mezikruží sjel Pavel Kordule a poslal puk nad Kašparovu lapačku.

Jiří Novotný (KAD)
 
 


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM