Kadaň rozstřílela Lovosice dvanácti góly

Redakce | 09.10.2022 | |

K a d a ň / L o v o s i c e - Kadaň do utkání vstupovala s jasným cílem ukořistit do tabulky první body z domácího utkání. O výsledku už bylo prakticky rozhodnuto po první třetině, kterou domácí zvládli poměrem 5:0. Ve druhé třetině se Kadaňští nechali zbytečně vylučovat a třetinu zvládli vyhrát "jen" 2:1. Poslední periodu už černožlutí jednoznačně ovládli a vstřelili dalších pět branek. Celkově tak utkání s Lovosicemi vyhráli 12:1.

6.kolo, sobota 8.10.2022
Sportovní klub Kadaň - HC Lovosice  12:1  (5:0, 2:1, 5:0)
Branky a nahrávky: 2. Hrdlička (Šmejc), 5. Hrdlička (Holan), 14. Stoklásek (Kulich, Jaroš), 14. Jaroš (Stoklásek, Kulich), 18. Šmejc (Benda, Holan), 23. Jaroš, 25. Šmejc (Petrásek), 44. Bartók (Machyna), 46. Krpenský (Bartók), 50. Toman (Hrdlička), 53. Toman (Stoklásek, Hrdlička), 60. Bartók (Holan, Jaroš) – 26. Gudera (Fábry). Rozhodčí: Krebs — Beneš, Kafka. Vyloučení: 5:3. Využití: 2:0. V oslabení: 2:0. Diváci: 67. Průběh utkání: 7:0, 7:1, 12:1.
Sportovní klub Kadaň: Pecháček — Holan, Petrásek, Machyna, Toman — Šmejc, Bartók, Hubínek, Benda, Stoklásek, Kulich, Hrdlička, Krpenský, Jaroš
HC Lovosice: Koblischke — Fábry, Zedek, Šulc, Pavlata — Gudera, Hanzlíček, Bartoníček, Pořádek, Rusý, Suchánek, Povejšil