Zápasy – Regionální liga mladšího dorostu 2018/2019

Vybrat sezónu
SDO.:  soupiska | výsledky | stats. | tab. MDO.:  soupiska | výsledky | stats. | tab.
9.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab. 8.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab.
7.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab. 6.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab.
5.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab. 4.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab.
3.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab. 2.tř.:  soupiska | výsledky | stats. | tab.

kolodatumdomácíhosté třetiny
1. neděle 16.9. Trhači Louny 21:1 (7:0,8:1,6:0)
branky a asistence domácích: Rykl (Jakab, Mojžíš), Machková (Rykl, Mojžíš), Novotný (Jenček, Novák), Jakab (Machek), Jenček, Jenček (Rykl), Černý (Novotný, Jenček), Strážovský (Jenček, Novotný), Černý (Machek, Novotný), Mojžíš (Rykl, Machková), Jakab (Rykl), Jenček (Černý, Novotný), Novotný (Jenček, Machek), Jakab (Jenček, Rykl), Novák (Mojžíš, Jakab), Ekrt (Jenček, Machková), Černý (Novotný, Strážovský), Mojžíš (Novák, Jakab), Jenček (Rykl, Ekrt), Novák (Mojžíš. Jakab), Černý (Ekrt, Machek)
2. sobota 22.9. Litvínov B Trhači 7:11 (4:4, 3:5, 0:2)
branky hostů: Strážovský J. (Jenček), Starý (Strážovský J., Rindoš), Rindoš, Jakab (Mojžíš), Mojžíš (Rykl, Machková), Machek, Jenček (Černý, Novotný), Strážovský J. (Rindoš), Novotný (Jenček), Jenček, Rykl
3. neděle 23.9. Trhači Bílina 16:5 (7:0, 3:2, 6:3)
branky domácích: Frollo (Starý), Novotný (Jenček), Jenček (Novotný, Černý), Jenček (Novotný, Černý), Jenček (Strážovský J.), Jakab (Mojžíš, Strážovský J.), Jakab (Strážovský J.), Frollo (Rindoš, Starý), Ekrt, Starý (Ekrt), Frollo (Ekrt), Starý (Rindoš, Ekrt), Starý (Ekrt), Jenček (Novotný, Černý), Mojžíš (Novák), Černý (Jenček)
4. pátek 28.9. Slaný Trhači 1:12 (1:6, 0:2, 0:4)
branky hostů: Jenček (Černý), Jakab, Novotný (Jenček), Ekrt, Mojžíš (Kuroiwa), Novotný (Černý), Mojžíš (Machek), Mojžíš (Novák), Mojžíš (Jakab), Novotný (Jenček, Černý), Novotný (Ekrt), Machek (Jakab)
5. sobota 6.10. Louny Trhači 0:18 (0:6, 0:5, 0:7)
branky a asistence hostů: Ekrt (Mojžíš), Novotný (Černý), Starý (Rindoš, Jakab), Mojžíš (Ekrt, Novák), Jenček (Strážovský J., Machek), Novotný (Jenček, Černý), Novák (Strážovský J.), Ekrt (Mojžíš, Novák), Novotný (Jenček), Kuroiwa, Jenček (Novotný, Černý), Ekrt, Starý (Machková), Novák, Kuroiwa (Rykl), Starý (Jakab), Mojžíš (Novák, Machková), Mojžíš (Novák)
6. neděle 7.10. Trhači Litvínov B 8:4 (2:1, 3:2, 3:1)
branky a asistence domácích: Černý (Novotný), Novotný (Černý, Jenček), Jakab (Jenček), Novotný (Jenček), Jakab (Starý), Novotný (Jenček, Novák), Starý (Jakab), Novotný (Frollo)
7. sobota 13.10. Bílina Trhači 2:5 (0:1, 0:2, 2:2)
branky a asistence hostů: Černý (Jenček), Mojžíš (Strážovský, Jakab), Kuroiwa (Rykl, Černý), Strážovský (Novotný), Jenček (Černý, Novotný)
8. neděle 21.10. Trhači Slaný 8:1 (3:0, 2:0, 3:1)
branky a asistence domácích: Rykl (Starý), Černý (Novotný), Jakab (Starý, Kalová), Mojžíš (Ekrt), Černý (Novotný, Jenček), Mojžíš (Ekrt), Černý (Jenček), Rykl (Mojžíš)
9. neděle 28.10. Trhači Litoměřice 0:5 (kontumace (10:2))
Původní výsledek 10:2 (3:0, 2:2, 5:0) branky a asistence domácích: Jenček (Strážovský), Jakab (Ekrt), Jenček (Novák), Černý (Novotný), Jenček (Novotný), Novotný (Jenček, Černý), Rykl (Mojžíš), Novotný (Jenček, Černý), Machek (Jenček), Novák
10. sobota 3.11. Plzeň B Trhači 11:3 (1:1, 3:1, 7:1)
branky a asistence hostů: Jenček (Novotný, Černý), Černý (Novotný), Novák (Mojžíš)
11. neděle 4.11. Trhači Karlovy Vary B 2:8 (2:4, 0:3, 0:1)
branky a asistence domácích: Starý (Jakab), Machek (Novák)
12. neděle 11.11. Cheb Trhači 5:0 (kontumace (5:4 s.n.))
Původní výsledek 5:4 s.n. (1:0, 2:3, 1:1) branky a asistence hostů: Jenček (Novotný), Novotný (Černý, Gaudl), Jenček (Novotný), Machek
13. sobota 17.11. Trhači Rokycany 7:4 (2:0, 1:0, 4:4)
branky a asistence domácích: 13´ Novák (Mojžíš, Jakab), 17´ Černý (Rindoš), 32´ Jenček (Novotný), 44´ Starý (Jenček), 50´ Novotný (Strážovský J., Starý), 53´ Novotný (Černý), 60´ Novotný (Rykl, Černý)
14. sobota 24.11. Trhači Litvínov B 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
branky a asistence domácích: Černý (Jenček, Novotný), Jenček, Ekrt (Perný)
15. neděle 25.11. Ústí n/L Trhači 5:3 (5:1, 0:2, 0:0)
branky a asistence hostů - Černý (Jenček), Mojžíš (Ekrt, Novák), Rykl (Novotný)
16. neděle 2.12. Litoměřice Trhači 1:6 (0:3, 1:0, 0:3)
branky a asistence hostů: Jakab (Novák, Mojžíš), Černý (Jenček, Mojžíš), Mojžíš (Černý, Jenček), Novák (Mojžíš), Mojžíš (Černý), Novák (Novotný)
18. pátek 7.12. Karlovy Vary B Trhači 6:2 (1:0, 4:0, 1:2)
branky hostů: Jakab (Novák, Černý), Novák (Mojžíš)
19. neděle 16.12. Trhači Cheb 6:5sn (3:0, 0:4, 2:1 - 1:0)
branky a asistence domácích: 3´ Šilar (Starý, Gaudl), 7´ Černý (Jenček, Perný), 18´ Jakab (Rindoš), 42´ Mojžíš (Novák, Perný), 55´ Jenček (Novotný, Černý), 60´ Novotný
20. neděle 23.12. Rokycany Trhači 6:5sn (1:1, 2:2, 2:2 - 1:0)
branky a asistence hostů: Mojžíš (Novák), Jakab (Mojžíš, Novák), Rindoš (Machek), Jenček (Rindoš), Strážovský J. (Novák)
21. sobota 5.1. Litvínov B Trhači 6:10 (2:4, 2:3, 2:3)
branky a asistence hostů: Novotný (Černý, Jenček), Novotný (Jakab), Černý (Jenček, Mojžíš), Novotný (Jenček, Novák), Černý (Mojžíš), Černý (Novotn, Jenček), Strážovský J. (Starý, Šilar), Rykl (Novotný), Černý (Jenček), Strážovský J. (Machek)
22. neděle 6.1. Trhači Ústí n/L 0:6 (0:2, 0:3, 0:1)
23. neděle 13.1. Trhači Litoměřice 6:4 (1:3, 3:1, 2:0)
branky a asistence domácích: Jenček (Černý), Ekrt (Strážovský J., Veverková), Ekrt (Mojžíš), Ekrt (Jenček, Černý), Šilar (Ekrt), Jenček (Černý)
24. sobota 19.1. Plzeň B Trhači 6:3 (2:2, 1:1, 3:0)
branky a asistence hostů: Rykl (Jenček, Černý), Starý (Šilar), Rusín
25. neděle 20.1. Trhači Karlovy Vary B 3:4 (2:0, 1:3, 0:1)
branky a asistence domácích: Jenček (Jakab, Mojžíš), Jenček (Perný, Strážovský J.), Perný (Strážovský J.)
26. sobota 2.2. Cheb Trhači 5:6 (2:2, 1:1, 2:3)
branky a asistence hostů: Černý, Gaudl (Rykl), Machek, Jakab (Jenček), Novák (Starý, Mojžíš), Mojžíš (Jenček, Černý)
27. neděle 3.2. Trhači Rokycany 10:1 (4:0, 2:0, 4:1)
branky a asistence domácích: Šilar (Jenček, Jakab), Rusín (Mojžíš), Jenček (Veverková, Mojžíš), Strážovský J. (Šilar), Šilar (Mojžíš, Machek), Černý (Jakab, Machek), Ekrt (Starý), Mojžíš (Starý), Novák (Ekrt, Starý), Ekrt (Jenček)
28. pátek 8.2. Trhači Litvínov B 10:12 (3:4, 6:2, 1:6)
branky a asistence domácích: Jakab (Perný, Ekrt), Novák (Černý, Mojžíš), Strážovský J., Jakab (Ekrt, Jenček), Ekrt, Černý (Perný, Ekrt), Novák (Šilar, Mojžíš), Jakab (Novák), Mojžíš (Novák, Šilar), Rindoš (Jakab)
17. sobota 9.2. Trhači Plzeň B 7:6 (1:4, 2:2, 4:0)
branky a asistence domácích: Jakab (Rindoš, Rusín), Jenček (Perný), Rindoš (Mojžíš), Mojžíš (Jenček), Jakab (Šilar, Perný), Ekrt (Jakab), Perný (Černý)
31. sobota 23.2. Trhači Plzeň B 6:4 (4:0, 0:2, 2:2)
branky a asistence domácích: Novák (Rusín, Jakab), Jenček (Černý, Veverková), Novotný (Jenček), Starý (Šilar), Novotný (Černý), Mojžíš (Jenček)
29. čtvrtek 28.2. Ústí n/L Trhači 3:6 (0:1, 2:4, 1:1)
branky a asistence hostů: Jakab (Novotný), Jenček (Černý), Mojžíš (Perný), Novotný (Černý, Perný), Novák (Mojžíš), Černý (Mojžíš)
32. sobota 2.3. Karlovy Vary B Trhači 7:4 (1:1, 2:2, 4:1)
branky a asistence hostů: Jenček (Novák, Novotný), Jenček (Novák, Mojžíš), Jakab (Strážovský, Veverková), Novotný (Perný, Jenček)
33. neděle 3.3. Trhači Cheb 10:2 (1:1, 2:0, 7:1)
branky a asistence domácích: Strážovský J. (Veverková), Novotný (Černý, Veverková), Novák (Mojžíš, Jenček), Jakab (Černý), Černý (Veverková), Jenček (Novák), Mojžíš (Jenček), Perný, Starý (Mojžíš), Jakab (Machek)
30. čtvrtek 7.3. Litoměřice Trhači 4:3 (2:2, 2:1, 0:0)
branky a asistence hostů: Jakab, Šilar (Jakab), Jenček
34. úterý 12.3. Rokycany Trhači 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
branky a asistence hostů: Černý (Novotný), Ekrt, Ekrt
35. sobota 16.3. Litvínov B Trhači 8:2 (3:2, 4:0, 1:0)
branky a asistence hostů: Novotný (Jakab), Novotný (Jakab, Černý)
36. neděle 17.3. Trhači Ústí n/L 3:2 (0:0, 3:2, 0:0)
branky a asistence domácích: Mojžíš (Strážovský J.), Strážovský J. (Mojžíš), Mojžíš (Černý)
 
 


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM