V lednu 2011 vyšly tyto články:

12>>
3.1.Lednová spolupráce 3K započalaJindřich PolednaJako každý rok vrcholí zkoušení hráčů před koncem přestupového období, které je vždy poslední lednový den. Týmy zkoušejí hráče, kteří by typově mohli pomoci mužstvu v playoff, občas se pouští hráči jinam, aby se střelecky a bodově zvedli. Letošní počátek ledna je migrací hráčů velmi pestrý, největší podíl je v rámci 3K. Nejzajímavější na všech přesunech je to, že se jedná pouze o útočníky.
4.1.Kadaň touží vrátit Písku porážku z 30.kolaKAD - PIS 4:3, 33.kolo | Jindřich PolednaPřichází čas odvety! Družina soustředěná kolem trenéra Aloise Chlustiny přijede ve středu 5.ledna. Jihočeši, jako poslední tým tabulky ve 30.kole zaskočili Kadaň, porážka 1:2 vzala Kadani byť jen teoretickou šanci na umístění v první osmičce. Dokáže trenér Chlustina opět namotivovat písecký tým proti svému bývalému zaměstnavateli? Vše se dozvíme ve středu, začátek utkání je v 18 hodin a severočeský celek do něj nastoupí již s pěti novými útočníky.
5.1.Navrátilec Sikora zajistil bodyKAD - PIS 4:3, 33.kolo | Filip De Bolle, Martin Gahler, Jiří NovotnýKdyž se Trefný trefil už na 2:0, vypadal zápas jednoznačně. Písek ale předvedl velkou vůli a dokázal otočit zápas na 2:3. Domácí nesložili zbraně a Sikora vyrovnal na 3:3. V nájezdech poté Sikora dvakrát skóroval a jeho druhá trefa byla nakonec vítězná. Kadaň tak porazila Písek 4:3 po sn.
7.1.Zopakujeme vysokou výhru z 5. kola??KAD - TRE 6:4, 34.kolo | Jindřich PolednaDalší utkání na domácím ledě čeká kadaňský hokejový tým v sobotu 8.ledna 2011. Naším dalším soupeřem je celek Třebíče, který z Kadaně odjíždel v 5.kole s debaklem 2:8. Tým Třebíče se stejně jako Kadaň jen těsně neprobojoval do první osmičky, takže při možném postupu do playoff bude mít nevýhoduju rozhodujícího zápasu na lede soupeře. Pro Ty, kteří na zápas z nějakého důvodu nemůžou, bude připraven jako obvykle online přenos.
8.1.Domácí přestříleli TřebíčKAD - TRE 6:4, 34.kolo | Filip De Bolle, Martin Gahler, Coufal, NovotnýDomácí začali dobře a po první třetině vedli 2:0. Třebíč ale ve druhé části předvedal zlepšený výkon a vyrovnala nejprve na 2:2 a poté i na 3:3. Ve třetí části dali domácí rychlý gól, Třebíč sice dokázala zareagovat, ale na 5. branku už ne. V závěru ještě pojistil vítěztví Eiselt a domácí tak zvítězili 6:4 . Domácí Sikora zaznamenal hat-trick.
9.1.Kadaň jede pro body k JizeřeBNJ - KAD 5:2, 35.kolo | Jindřich PolednaDalší nelehké utkání čeká tým Kadaně, tentokráte ve středočeských Benátkách. Tým od Jizery dokázal urvat bod ve Vrchlabí, díky tomu se posunul na 11.příčku tabulky a jedině další bodový zisk by Benátkám uchoval post zajišťující 1.kolo playoff. Kadaňský tým již u Jizery letos vyhrál, když ovládl poslední třetinu a zápas otočil ve svůj prospěch. Jestli získáme další 3 body se dozvíme v pondělí 10.ledna, utkání začíná v 17:30. Pravidelný online přenos bude jako obvykle.
10.1.Benátky vypráskaly KadaňBNJ - KAD 5:2, 35.kolo | Tomáš Nejedlo, Jindřich PolednaKadaňský tým odjížděl do Benátek s vidinou 3 bodů, ale realita byla úplně jiná. Domácí vtrhli na ledovou plochu jako uragán, využívali chyb v obraně Severočechů a nekompromisně je trestali. Po necelých devíti minutách odjel Závorka z branky po třetím obdrženém gólu a nechal se nahradit Jarinou. Ten držel Kadaň nad vodou, několika skvělými zákroky zabránil debaklu, nicméně po prohře 2:5 odjela Kadaň od Jizery s prázdnou.
11.1.Proti Táboru Kadaň letos umí!KAD - TAB 3:0, 36.kolo | Jindřich PolednaPo nevydařeném pondělním vloženém kole čeká hokejisty královského města Kadaně trápící se celek Kohoutů z Tábora. Jihočeši naposledy plně bodovali v loňském roce, kdy porazili poslední Písek na jeho ledě. Díky tomu jsou v současné době až na 13.příčce a pomalu začínají ztrácet na playoff. Zápas, ve kterém se Kadaň pokusí dostat se opět do čela skupiny B, začíná ve středu 12.ledna od 18 hodin.
12.1.Tábor padl i napotřetíKAD - TAB 3:0, 36.kolo | Filip De Bolle, Martin Gahler, Jiří NovotnýDomácí byli po celý zápas aktivnějším týmem. První branky dosáhl v 12. minutě Davídek. Hosté se ve druhé části snažili vyrovnat, ale Jarina za svá záda nepustil žádný puk. Ve 38. minutě navíc střelec Sikora zvýšil už na 2:0. Třetí část se pak nesal v Kadaňských barvách a domácí k povedenému výkonu přidali ještě 3. gol, který zajistil Horna. Kadaň tak porazila Tábor 3:0
14.1.Poradí si Kadaň s prokletím chrudimského stadionu??CHR - KAD 3:1, 37.kolo | Jindřich PolednaMinisérii dvou utkání na ledě soupeřů začne kadaňský tým v Chrudimi. Tam se našim borcům v posledních letech příliš nedaří, možnost napravit tuto situaci mají právě teď, v nejvhodnější moment, kdy bojují o co nejlepší pozici před playoff. Zápas se odehraje v sobotu 15.ledna, začátek je naplánován na 17.hodinu a vy jej můžete sledovat jako vždy díky online přenosu.
15.1.Kadaň v Chrudimi nepřesvědčila a vrací se bez bodůCHR - KAD 3:1, 37.kolo | Jindřich PolednaKadaňské prokletí chrudimského stadionu pokračuje. Ačkoliv fanoušči doufali v body z ledu předposlední Chrudimi, hráči neodehráli zrovna povedený zápas. V 8.minutě vyhnali domácí po dvou brankách na střídačku Jarinu, kadaňskou svatyni po zbytek zápasu hájil Závorka. Charousek sice v 50.minutě vykřesal snížením na 2:1 pro Severočechy naději, v zápětí však Chrudim opět odskočila na rozdíl dvou branek a zápas si pohlídala.
17.1.Výsledky mládeže 20.12.2010 - 09.01.2011Martin GahlerVýsledky mistrovských utkání mládeže, střelce kadaňských branek, statistiky a tabulky najdete v podrobnostech článku.
17.1.Míříme bojovat do LitoměřicLTM - KAD 3:2, 38.kolo | Jindřich Poledna V rámci 38.kola pojede bojovat tým SK Kadaň do Litoměřic. A bude bojovat o zlomení prokletí, neboť s tímto nováčkem jsme ve třech zápasech zatím ještě plně nebodovali. Náš soupeř navíc nahlásil ofenzivní posilu, kterou je Pavel Mrňa. Jedině bodový zisk zajistí Kadani stálý kontakt se špičkou skupiny B a možnost získat co nejlepšího soupeře pro případné playoff. Utkání se odehraje ve středu 19.ledna, začátek je v 18 hodin. A my jej můžeme sledovat pomocí online přenosu.
19.1.Další těsná prohra, tentokráte v LitoměřicíchLTM - KAD 3:2, 38.kolo | Jindřich PolednaKadaň překvapila litoměřický tým brankářem Sáblíkem, který se při nemoci Jariny a zápasovým vytížením Závorky v Karlových Varech objevil mezi tyčemi hostující svatyně. Domácí se ujali vedení v 6.minutě po proměněném trestném střílení Nováka. Domácí zvýšili na 2:0 v 35.minutě a s Kadaní to začalo vypadat špatně. Jenže naši borci zabojovali a během 26 vteřin srovnali koncem druhého dějství na 2:2, branky vsítili Charousek a Sikora. Domácí se začátkem třetí třetiny ujali vedení v přesilovce a po zbytek třetiny nedali Kadani možnost srovnat skóre. Náš tým tak nevyužil zaváhání největších soupeřům a dovolil Litoměřicím, aby se na něj bodově dotáhly.
20.1.Přichází přímý boj o 9.příčkuKAD - VRC 3:1, 39.kolo | Jindřich PolednaPo minisérii dvou proher čeká na kadaňský tým celek Vrchlabí, který také poslední 2 utkání prohrál. Vzhledem k napjaté situaci na čele skupiny B se bude hrát o 6 bodů, při výhře Kadaně se domácí tým posune na 9.příčku, při eventuelní prohře se Kadaň může propadnout až na 13.příčku nezaručující boje o playoff. Utkání začíná v 17 hodin. Přijďte i Vy podpořit svůj tým, každý hlas navíc, který požene naše hráče vpřed, týmu pomůže!
22.1.Kadaň vybojovala důležité vítězství KAD - VRC 3:1, 39.kolo | Filip De Bolle, Jakub CoufalDnešní zápas byl zápasem obran a tvrdé hry. Z první branky se radovali v 17. minutě domácí, když se trefil Stoklasa. Ve druhé třetině po pěkné střele Mazance domácí zvýšili na 2:0. Na začátku sice Andres snížil na 2:1, Kadaňští ale dobrou obranou udrželi skóre a v závěru přidali po úniku 2 na 1 třetí gól. Domácí tak slaví důležitou výhru a posunuli se v tabulce na 9. místo.
24.1.Jedeme složit reparát k OtavěPIS - KAD 3:1, 40.kolo | Jindřich PolednaPoslední dvě utkání s Jihočechy rozhodně nedopadla podle představ hráčů Kadaně. Slibně rozehraný zápas 33.kola se změnil v drama se šťastným koncem v loterii jménem samostatné nájezdy, v prosinci se v Písku prohrálo o gól. Nadupaná špička skupiny B hovoří jasně - každá prohra může vést k pádu směrem mimo příčky playoff. Kadani se tradičně v letošní sezóně venku nedaří, ale dovézt body z Písku se jeví jako nutnost. Utkání začíná ve středu 26. ledna v 18 hodin a vy jej budete moct sledovat díky online přenosu.
24.1.Kurzy BrusleníMartin GahlerSK Kadaň pořádá zdarma kurzy bruslení na ZS v Kadani pro děti do 9 let i s rodiči za asistence trenérů mládeže SK Kadaň.

SOBOTA 29. ledna 16:00 - 17:00
NEDĚLE 06. února 14:45 - 16:00

Přinést ssebou: brusle, helmu na kolo, doporučujeme i chrániče na kolečkové brusle.