Kadaň jede pro body k Jizeře

Jindřich Poledna | 09.01.2011 | |

Další nelehké utkání čeká tým Kadaně, tentokráte ve středočeských Benátkách. Tým od Jizery dokázal urvat bod ve Vrchlabí, díky tomu se posunul na 11.příčku tabulky a jedině další bodový zisk by Benátkám uchoval post zajišťující 1.kolo playoff. Kadaňský tým již u Jizery letos vyhrál, když ovládl poslední třetinu a zápas otočil ve svůj prospěch. Jestli získáme další 3 body se dozvíme v pondělí 10.ledna, utkání začíná v 17:30. Pravidelný online přenos bude jako obvykle.

Nejvyšší prohra 0:6 (v Ústí)
Nejproduktivnější hráč Tomáš Urban (18+16)
Úspěšnost gólmanů Jiří Stejskal (92,59%)
Průměr obdržených branek Jiří Stejskal (2,64)

Benátky v číslech

Náš soupeř se momentálně nachází na 11. místě prvoligové tabulky, má o bod více než 12. Třebíč a 13. Tábor. Na devátou Kadaň chybí Benátkám 4 body. Tým prohrál v posledním kole ve Vrchlabí 3:2 po nájezdech, branky týmu od Jizery vsítili Kolmann a Urban. Skóre Benátek je mírně záporné, středočeši dostali o 5 branek více, než jich dokázali vsítit (91:96)

Kadaň ve 14.kole porazila Benátky na jejich ledě 2:1, střelci gólů byli Mikšovic a Trefný. Ještě lépe dopadlo utkání v Kadani ve 29. kole, když domácí jasně dominovali a vybojovali vítězství 7:2.

Na koho si dát pozor

Nejproduktivnějším hráčem HC Benátek na Jizerou je útočník Tomáš Urban se 34 kanadskými body (18+16). Dalším v pořadí kanadského bodování je Petr Kica (7+10). Nejproduktivnější obránci týmu jsou Michal Pavlů a Petr Kolmann se 13 body. Nejvylučovanějším hráčem Benátek je Václav Drábek s 39 trestnými minutami.

Sestavy z posledních utkání

SK Kadaň: Závorka - Schmidt, Trefný, Szakal, Brňák, Mazanec, Révay, Přindiš - Eiselt, Mikšovic, Davídek - Sikora, Seman, Boušek - Balázs, Stoklasa, Hafenrichter - Rohan, Charousek, Fiala.

HC Benátky nad Jizerou: Stejskal (48. a 2. náj. Nedvídek) - Kolmann, Bendík, Tondr, Vála, Ulrych, Štich, Kajínek - Hudíček, Kopic, Liška, Urban, Pabiška, Klimt, Skořepa, Jech, Krejčík, Nevyhoštěný.