Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2013 vyšly tyto články:

1.3.Sestřihy ze čtvrfinálových bitev s Třebíčí na kadaňském leděMarcel HollK a d a ň - Ve dnech 25. a 26. února se v Kadani odehrály dva duely čtvrtfinále play-off 1.hokejové ligy. Domácí bojovníci do nich vstupovali s vědomím, že prohrávají 2:0 na zápasy. Bohužel se jim krach v sérii odvrátit nepodařilo, neboť oba domácí zápasy prohráli. Pondělní skončil těsným výsledkem 1:2. Úterní odveta měla ale zcela jiný průběh, hosté si vytvořili náskok tří branek a ten už uhájili. Postup do semifinále slavili po výhře 4:1.
2.3.MD: "Základní část rozhodla naše koncovka. V nadstavbě jsme zatím spokojení," řekl Daniel KarbulaStanislav JiskraMladšímu dorostu uteklo Play - Off jen o fous. Proto jsme si na rozhovor vybrali asistenta trenéra Daniela Karbulu. V rozhovoru se můžete dočíst hodnocení celé sezóny. Dále také odhalil problém, kvůly kterému byla Kadaň do šestého kola bez bodu.
7.3.Kadaň zažila nejúspěšnější sezónu ve své historiiJindřich PolednaPo skončení letošní úspěšné sezóny jsme požádali výkonného ředitele Stanislava Mikšovice o zhodnocení posledního ročníku. Dozvěděli jsme se, co dělají hráči v době, kdy pro ně 1.liga skončila, zeptali jsme se na trenéry a výhledy pro spolupráci projektu 3K.
26.3."Ke Kadani budu mít vždy blízko," řekl Ondřej Kaše v offline rozhovoruMarcel HollK a d a ň - V uplynulém období proběhl na našem webu offline rozhovor s mladým kadaňských odchovancem ONDŘEJEM KAŠEM. Tento talentovaný reprezentant nastupoval v minulé sezóně poprvé v seniorském výběru, a nebylo to nikde jinde, než v mateřské Kadani. „Jsem rád, že jsem dostal v Kadani šanci. Věřím v postup, ale bude to hodně těžké,“ řekl Ondra před čtvrtfinále s Třebíčí. Postup přes horáckého soka se nakonec nekonal, jelikož Kadaň, jak známo, prohrála 4:0 na zápasy.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM