Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V květnu 2010 vyšly tyto články:

2.5.Útočnou posilou Kadaně se stal zkušený forvard Stanislav MikšovicTisková zprávaK a d a ň - Jen pár dní se Stanislav Mikšovic rozmýšlel o svém hokejovém pokračování. Poté, co byl ohlášen jeho odchod z mateřského Chomutova se rozhodl podepsat smlouvu v partnerské Kadani. V dalším ročníku tak bude hájit černožluté barvy místního Sportovního klubu. Naopak tým opouští pětatřicetiletý útočník Jiří Gombár, kterému nebyla prodloužena smlouva.
5.5.Jaroslav Veverka: Zásadní byla výměna hráčů s laxním a neprofesionálním přístupemOndřej KubátK a d a ň - Sezóna 2009/2010 se do historie kadaňského hokeje zapsala jako úspěšná. Po rozpačitém rozjezdu a výměně trenéra se žluto-černí rozehráli ke skvělým výkonům a v tabulce nakonec obsadili osmé místo. Velkou měrou se na úspěchu podílel i generální manažer Kadaně Jaroslav Veverka. "Když jsem však viděl některé naše zápasy na začátku sezóny, bylo mi do pláče," přiznává bývalý aktivní hráč Chomutova i Kadaně v posezónním rozhovoru.
15.5.V přípravě zatím zhruba dvacítka hokejistů. V pondělí se připojí i posily Mikšovic a EiseltTisková zprávaK a d a ň - Na sportovištích v Kadani a blízkém okolí se již naplno rozběhla příprava místních hokejistů na nadcházející prvoligový ročník. Letní dril pod vedením hlavního trenéra Mikuláše Antonika a jeho parťáka Jiřího Recha absolvuje zatím zhruba dvacítka hráčů. V pondělí se připojí i dosavadní největší posily z partnerského Chomutova – forvardi Stanislav Mikšovic a Václav Eiselt. Trenéři mohou počítat také se zkušeným obráncem Josefem Révayem. Naopak letní přípravu s chomutovským týmem budou absolvovat mladí útočníci Seman, Sikora, Freiberg a Ton.


Generální partneři

© 2013 - 2020   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM