Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V červnu 2008 vyšly tyto články:

25.6.Vítězem Wingate testů - TOMÁŠ CHYBAMiroslav LučanKadaňským hokejistům A-týmu vrcholí první část letní přípravy, která není pro mnoho hráčů příliš oblíbená. V jejím samém závěru bylo vybráno 7 kadaňských hráčů, kteří odjeli na Wingate testy ( test fyzické kondice a výbušnosti ) do sousedního Chomutova, kde změřili síly s hráči KLH. Ve velké konkurenci se blýskl Tomáš CHYBA, který nechal své soupeře hodně za sebou a ukázal všem, jak je fyzicky připraven na další sezónu. Nejlepším z chomutovských hráčů byl Martin Malát. Ve čtvrtek suchá příprava kadaňským končí a koncem července se sejdou všichni před prvním tréninkem na ledě.
16.6.Kompletní rozpis 1.ligy 2008/2009Miroslav LučanJeště před několika týdny se zdálo, že bude i pro následující sezónu 2008/2009 zachován loňský hrací model, když se na tom shodly všechny prvoligové celky na zasedání v Liberci. Jenže dnes už je všechno zase jinak. Při dnešním aktivu představitelů prvoligových celků konaném ve Velké Bíteši se všichni účastníci dohodli na schválení několika změn. A tak většina fanoušků, která si už zvykla na loňský hrací model, který se od toho nového lišil především v tom, že byla liga rozdělena na dvě skupiny, si musí opět začít zvykat na novinky v 1. hokejové lize... .
13.6.Radek Šíp se občas velmi rád vrhne na "nicnedělání"Monika GordíkováK a d a ň - Dlouhá léta byl Radek Šíp spjat s týmem Chomutova. Před následující sezónou ovšem přišla změna. Sedmatřicetiletý útočník podepsal jednoletou smlouvu s Kadaní, kde od něho očekávají chycení střelecké chuti. Spolu s Ladislavem Bouškem by mohli být velkým postrachem soupeřů.
9.6.V 1.lize novým systémemMiroslav LučanLoni nově zavedený systém dlouho nevydržel. I když to ještě nedávno vypadalo, že se zástupci prvoligových klubů shodnou na stejném modelu, ve skutečnosti tomu bude jinak. Všech šestnáct klubů se shodlo na novém systému. Základní část bude o dvě kola delší než v loňském modelu, tedy 46 kol .....


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM