V září 2022 vyšly tyto články:

29.9.Kadaňští na vlastní půdě nestačili na RoudniciKAD - RNL 4:6, 4.kolo | RedakceK a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m - Hostující celek se dostal do vedení již v páté minutě. Na to ještě Kadaň stihla zareagovat. Do konce první dvacetiminutovky už ale Roudnice nad Labem vedla o dva góly. Čtvrtou branku pak přidala necelé tři minut po startu prostřední části. Ve třiačtyřicáté minutě roudnický tým vedl rázem o čtyři branky, Kadaň ale manko snížila na dvoubrankový rozdíl v posledních čtyřech minutách. Tři body tak byly připsány jejímu soupeři.
25.9.Kadaň veze první výhru sezóny z LounLOU - KAD 4:8, 3.kolo | RedakceL o u n y / K a d a ň - Oproti minulému zápasu vstoupila do utkání aktivně hostující Kadaň, která v sedmé minutě vedla o dvě branky. Následující branku si připsali také domácí Louny, ale od druhé třetiny přebrali iniciativu Kadaňští, kteří během prostřední dvacetiminutovky dokázali vsítit pět branek. Ve třetí třetině přidal další branku Kadaně Stoklásek a za Slovan se dvakrát trefil Šafařík. Kadaň si tak z Loun veze první vítězství v sezóně - 4:8.
18.9.Kadaň v derby padla o jedinou brankuKAD - KNO 3:4, 2.kolo | RedakceK a d a ň / K l á š t e r e c n / O h ř í - V úvodním mistrovském utkání padlo rovnou sedm branek. Jako první se štěstí usmálo na hostující celek, který vsítil dva slepené góly. V téže třetině na to domácí stačili zareagovat a snížili vlastní manko o jednu branku v čele s Ladislavem Nguyenem. Prostřední třetina dokonala své a skóre bylo vyrovnáno z hole Lukáše Bartóka. Pouhé čtyři minuty po startu poslední dvacetiminutovky Klášterečtí znovu využili dvou slepených přesných střel a měli zpět dvoubrankové vedení. Na to již Kadaňští nestačili zareagovat a vsítili pouze jednu branku, o kterou se postaral Alexandr Machyna. Zápas tak skončil těsným poměrem 3:4.
16.9.První zápas sezóny, derby s KláštercemKAD - KNO 3:4, 2.kolo | RedakceJiž zítra 17. září od 16 hodin na kadaňském zimním stadionu odstartuje nová sezóna Krajské soutěže i pro domácí SK Kadaň. Ta totiž měla v úvodním kole volno kvůli lichému počtu účastníků v soutěži. A na úvod Kadaňské nečeká nic jednoduchého, přijede totiž celek z Klášterce nad Ohří.
11.9.Kadaňský hokej čeká další sezónaRedakceKrajská liga mužů Ústeckého kraje pro sezónu 2022/2023 odstartovala již tento víkend. První utkání úvodního kola se odehrálo v sobotu, další dva zápasy jsou na programu v neděli. Vzhledem k lichému počtu účastníků se Kadaň dostane do akce až ve druhém kole. Jak tedy bude systém soutěže vypadat?