Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V lednu 2005 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Akční podívaná nenašla vítězeKAD - MBL 3:3, 46.kolo | Míša Sládková, Martin GahlerKadaň na svém ledě hostila Mladou Boleslav. První dvacetiminutovka byla z obou stran poměrně vyrovnaná, snad s malou převahou domácích. Druhé dějství však bylo v režii hostí. Pouze ti dokázali rozvlnit síť za brankářovými zády a strhnout vedení na svou stranu. V závěrečné třetině se hráči do boje pustili hokejkami i pěstmi a tresty se rozdělovaly jako na běžícím pásu. Atmosféru ještě gradoval stav 3:3, který na světelné tabuli svítil i po šedesáti pěti minutách. Utkání tedy skončilo nerozhodně 3:3.
30.1.Produktivní automobilka se snaží prosaditKAD - MBL 3:3, 46.kolo | Katka HodkováHonosně vyvěšené prapory kadaňského hokeje plápolají v poslední době na půl žerdi a černožlutým se jako každý rok ztrácí naděje na postup do play-off. Jako nabídka útěchy zůstává nesestupové ani nepostupové deváté místo. V posledních třech kolech podlehli Severočeši Hradci Králové, Ostravě a dokonce i poslednímu Písku. Hráči a zřejmě ani trenéři nemají jasnou představu, proč by se „malá“ Kadaň měla hnát do velkého světa. Zato Mladá Boleslav ví přesně, po čem touží, a jde si i přes mrtvoly tvrdě za svým cílem.
30.1.Šance na play-off? 10%, říká ChlustinaPIS - KAD 6:4, 45.kolo | Kouba & KoubaMuž dvou tváří. Tak se představil na píseckém zimním stadionu trenér Kadaně Alois Chlustina. Tvář cholerického trenéra při zápase, tvář gentlemana po něm. Jeho tým prohrál, play-off se vzdálila, Kadaň hrála v křeči. A tak Chlustina v píseckých VIP prostorách popíjel červené víno a přemýšlel, zda je play-off už jen pouhou nedostupnou vidinou, nebo stále ještě reálnou možností. A tak tedy? Je ještě šance na play-off? „Dneska se rozplynula tak na devadesát procent. Ale deset procent tam ještě je..,“ řekne trenér Chlustina a polkne tentokrát nahořklé červené víno.
29.1.Písek ještě bojuje a síly má zřejmě dostPIS - KAD 6:4, 45.kolo | Martin Gahler, Marek Mikeš, Míša SládkováHokejový stadion v Písku hostil kadaňské hokejisty. Úvodní dvacetiminutovka skončila nerozhodně 1:1, když si celky byly rovnocenými partnery. Zlom přineslo druhé dějství. V něm se lépe dařilo domácím, kteří v polovině utkání vedli již 4:1. Do poslední přestávky se hostím ještě podařilo skórovat a uzavřít tak třetinu za stavu 4:2. Závěrečná třetina byla na branky opět bohatá. Oba týmy rozsvítily červené světlo za brankou soupeře dvakrát. Kadani to však nestačilo a po šedesáti minutách byl stanoven konečný stav 6:4 pro Písek.
28.1.Pro koho skončí prokletí jihočeského ledu?PIS - KAD 6:4, 45.kolo | Marek MikešNeradostnou bilanci má SK Kadaň na ledě jihočeského Písku! Vždyť za celou historii v první lize dokázala plně bodovat pouze jednou. Pokud však má být ještě myslitelný boj o vytouženou osmičku, musí hráči ve žlutočerném za každou cenu prokletí protrhnout! Ale kletba visí i nad týmem soupeře. Z 21 zápasů pouhé dvě výhry a posledních pět zápasů bez bodu. Který tým prolomí kletbu a rozradostní řady svých fanoušků?
28.1.Byl to skvělý zážitek!Míša SládkováČeští hokejisté zaznamenali na zimní Universiádě v Rakousku velký úspěch. Domů se vrátili se stříbrem na krku. V seznamu hráčů českého výběru bylo i jméno kadaňského hokejisty Radka Hlavatého. Příjemný čtyřiadvacetiletý obránce severočeského klubu se s námi podělil o své zážitky.
26.1.Sareza uhájila v Kadani osmou příčkuKAD - SAR 2:4, 44.kolo | Katka Hodková, Martin GahlerVývoj dnešního utkání ovlinila již první branka hostí, která padla ve třetí minutě. Až do druhé třetiny se Kadaň nedala postupem Sarezy zastrašit, jenže pak přišla černá pětiminutovka. Ta vyvrcholila dvěma góly v síti domácích a odvoláním Petra Ježe. Svatyni odešel hájit Jaroslav Hübl. Ten byl týmu ve druhé části silnou oporou, ale útočné řady již nedokázaly dohnat náskok Ostravy a ani závěrečná hra bez brankáře na ztrátě bodů nic nezměnila.
24.1.Zápas pravdy se bude rozhodovat v KadaniKAD - SAR 2:4, 44.kolo | Katka Hodková"V prostoru vrátnice zimního stadionu v Ostravě – Porubě byla těsně před Vánoci umístěna vzpomínková tabule, která je zasvěcena památce tragicky zemřelého trenéra Karla Metelky. Během několika minut tady desítky přátel i řadových fanoušků přinesly zapálené svíce, květiny a zavzpomínaly na sportovce, který už se mezi hokejisty nevrátí..." Sareza se i přes tuto tragickou událost nemůže ohlížet zpět a musí myslet na budoucnost. Ještě loni klub druhé ligy se letos snaží prát o play-off v lize první. Pro Kadaň bude středeční duel utkáním pravdy, kdy se ukáže, zda se Sareza nesnaží ukousnout moc velké sousto.
22.1.Druhá třetina rozlouskla utkáníHKR - KAD 5:3, 43.kolo | Martin Gahler, Míša SládkováKadaň potřebuje nutně bodovat. S jednoznačným cílem si to namířila do Hradce Králové. První dvacetiminutovka utkání na hradeckém ledě skončila vyrovnaně 1:1, zásluhou branky Lukáše Pecha. V tento okamžik se dalo ještě o vítězi spekulovat. V druhém dějství se však vlnila síť a rozsvěcelo červené světlo jen za kadaňskou brankou. Hradec odskočil již na 4:1. Nic není ztraceno! S touto myšlenkou se vstupovalo i do třetí třetiny. Úvod vyšel lépe Severočechům. Snížili na 2:4, ale poté se opět prosadili Hraděčtí a na zvrat v utkání nestačila ani Tvrdkova branka v 57. minutě. Kadaň se domů vrací bez bodu po prohře 3:5.
21.1.Východočeská Energie bude házet bleskyHKR - KAD 5:3, 43.kolo | Katka HodkováKadaň se stále nevzdává svého snu na postup do play-off. Po kontumaci tří bodů si však nemůže dovolit pustit svého soupeře ani o píď dopředu, protože již teď musí dohánět nepříjemnou ztrátu. Hradec Králové je po herní stránce velmi nevyzpytatelný a Kadaň se s ním ocitla již mnohokrát položená na lopatkách. Vzhledem k vyrovnanému stavu mezi třetím až šestým místem tabulky, se Východočeši jistě budou chtít prát o co nejlepší umístění. Severočeši by se možná po konci základní hrací části již spokojili s tradičním, osmým místem.
20.1.Bylo to těžké utkání, shodli se všichniKAD - OPA 4:1, 42.kolo | Míša SládkováTři body doma, play-off na dostřel. A nemalou měrou k tomu přispělo středeční utkání s Opavou. V opavském dresu hraje několik kadaňských „starých známých“. Utkání mělo možná i pro ně zvláštní význam. Jak vypadalo střetnutí v očích Romana Šlupiny, Petra Ježe, Miloše Kajera (na snímku) a Kamila Tvrdka?
19.1.Místo náplasti se na ránu přikládají tři bodyKAD - OPA 4:1, 42.kolo | Katka Hodková, Martin GahlerKlidnou hladinu kolem závěrečných bojů sice v poslední době rozvířila kontumace tří kadaňských zápasů a ztráta důležitých bodů, ale to nic nezměnilo na odhodlání týmu prát se až do posledního dechu o play-off. Jenže Opava také nepřijela na kadaňský led úplně bez motivace! Při pomyšlení na baráž se totiž nikomu prohrávat nechce. Opava inkasovala hned v první třetině zásluhou Miloše Kajera, dvojitou pojistku navíc přihodil Kamil Tvrdek a do prázdné brány v závěru utkání pečetil znovu kadaňský kapitán.
18.1.Kadaň ztrácí kontumačně tři body!Marek MikešV době vrcholícího boje o play-off ztrácí SK Kadaň kontumačně veledůležité tři body v prvoligové tabulce, získané v utkání s havířovskými Pantery. Důvodem pro sportovně technickou komisi ČSLH se stává protest Havířova proti startu obránce Mariána Meňharta. Výhra 3:0 se tak u „zeleného stolu“ mění na prohru 0:5 avšak praktikami ze skupiny velmi pochybných! Dočká se Kadaň spravedlnosti?
18.1.Jak moc je Kadaň ochromena?KAD - OPA 4:1, 42.kolo | Míša SládkováKadaň si musí hojit čerstvou ránu a živit naději, že se body vrátí. Rána je však stále otevřená a záleží na Opavě, kolik soli do ní přidá. Opava se ve středu stane kadaňským soupeřem. Po utkání s Budějovicemi si mají chuť zvednout sebevědomí. Ukáže se Kadaň jako pravý bojovník? Dokáže čelit nepřízni osudu a na své konto připsat tři body?
17.1.V Berouně rozhodly branky z úvodu utkáníBER - KAD 3:1, 41.kolo | Vojtěch PetráchV Berouně nevyšel hokejistům Kadaně hned úvod utkání. Již ve 4. minutě vedli Berounští Medvědi 2:0 a nejistého Hubla vystřídal v brance Kadaně Petr Jež. V 9. minutě snížil vedení Berouna na pouhou jednu branku Petr Derfler, ale Berounští si své vedení pojistili v prostřední třetině, kdy Ježe propálil Křesťan. Na tuto branku už hosté neodpověděli, a proto nepřiváží z Berouna ani bod.
16.1.Biče zapráskají v berounské kleciBER - KAD 3:1, 41.kolo | Katka HodkováV pondělí zajíždí Kadaň do klece berounských Medvědů. Severočeši by se měli vyzbrojit těžkou municí, aby mohli pomýšlet na bodový zisk. V současné době se oba celky drží v tabulce v těsném závěsu se sedmapadesáti body, Beroun je díky lepšímu skóre na osmé příčce a Kadaň na deváté. Jenže Medvědi mají proti svému soupeři jednu obrovskou výhodu a tou je zápas k dobru. Do konce základní hrací části zbývá jen 12 zápasů, včetně toho pondělního a Kadaň jistě nechce skončit na nepostupové příčce.
15.1.Čardášový taneček vyvrcholil v praniciKAD - OLO 2:2, 40.kolo | Martin Gahler, Katka Hodková, Marek MikešPo absolvování těžkého kolečka s Českými Budějovicemi, Ústím nad Labem a Chomutovem přivítala Kadaň na domácí půdě Olomouc. Po celou první třetinu si černožlutí diktovali podmínky, ve druhé části se Olomouc postupně probíjela ke slovu a v závěrečné třetině se rozvířily kruhy na jinak poklidné hladině. Počet trestných minut z posledních deseti minut by jindy vystačil na celé utkání. V řádné hrací době při neustále se zrychlujícím čardáši nikdo neklopýtl, proto se o dělbě bodů rozhodovalo až v prodloužení.
13.1.Půjde Kadaň v Budějovických stopách?KAD - OLO 2:2, 40.kolo | Míša SládkováOba týmy mají za sebou těžká utkání. Kadaň derby s Chomutovem a Olomouc se pokusila překvapit Budějovice. Ani jedno z mužstev si však tři body ze zápasů neodneslo. Severočeši body potřebují jako sůl, aby si pojistili účast v elitní osmičce. Tomu napoví i sobotní zápas na kadaňském ledě s Olomoucí. Podaří se Kadani utržit plný počet bodů?
12.1.Kdo přišel neprohloupilKAD - CHM 5:5, 39.kolo | Martin Gahler, Míša SládkováV tomto utkání se fanoušci skutečně měli na co dívat. Oblíbené derby nepostrádalo zvláštní atmosféru a hrál se opravdu pohledný hokej. Vedení se ujímaly týmy střídavě a mnohdy to vypadalo, že o utkání je již rozhodnuto. Jaké pak bylo překvapení, když za sebou přišlo několik slepených branek. Oba týmy, podporovány svými fanoušky si nakonec rozdělily body za remízu. Vítěze neurčilo ani prodloužení. Atraktivní klání skončilo vyrovnaně 5:5.
11.1.Další derby na obzoruKAD - CHM 5:5, 39.kolo | Jindřich PolednaVe středu 12. ledna přivítá sedmá Kadaň na svém ledě pátý celek tabulky - KLH Chomutov. Obě předchozí regionální derby nebyla v letošním ročníku tolik vypjatá, jak byli fanoušci zvyklí z posledních let. Chomutovu se v prosinci příliš nedařilo, ale v novém roce se tým opět semkl a předvádí parádní hokej. Fanoušky nadchlo vítězství 6:1 nad favoritem z Ústí nad Labem a to dokonce na jeho stadioně. V poslední utkání přibrzdily rozjetý chomutovský vlak České Budějovice a náš soupeř tak spadl ze třetího místa tabulky na páté.
Další stránky
12>>


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM