V listopadu 2011 vyšly tyto články:

12>>
2.11.Trápení Kadaňských pokračujeKAD - TRE 0:2, 19.kolo | Filip De Bolle, Martin GahlerK a d a ň - Domácí začali velice aktivně, ale ani jedna z mnoha šancí neskončila brankou. Ve druhé části se obraz hry vyrovnal a i chyby se začali na obou stranách kupit. A bylo to Třebíč, kdo je využil. Ve 26. minutě se po chybě obrany dostal před branku Dolníček a zajistil hostům vedení. Domácí trápení pokračovalo až do 54. minuty, kdy druhou brankou pojistil vedení Dočekal. Kadaňští do konce zápasu po několika šancích nedokázali snížit a zápas tak skončil 0:2.
4.11.Probere se střelecky Kadaň už v Písku?PIS - KAD 2:1, 20.kolo | Jindřich PolednaPo sérii proher, kdy byla Kadaň střelecky nemohoucí, zamíří Severočeský tým k Otavě. Domácí Písek je jen o bod horší než Kadaň, ovšem vzhledem k tomu, že v posledních zápasech se herně velmi trápíme, bude favoritem pravděpodobně domácí tým. Ten má navíc nový impulz v podobě čerstvého trenérského dua, které bylo hráčům představené na dnešním pátečním tréninku.
5.11.Kadaň prohrála také v PískuPIS - KAD 2:1, 20.kolo | Jindřich PolednaKadaň odjela do Písku s několika uzdravenými hráči, což způsobilo několik změn v sestavení útočných řad. Písek se však ujal vedení ve 12.minutě, kdy Kadaň nedokázala využít 2 přesilové hry po sobě. Severočeský celek byl lepším týmem až ve 2.třetině, kdy zaslouženě vyrovnal - přesilovou hru využil Petr Freiberg. Jenže domácí ve třetí třetině opět ustáli oslabení a po něm trestali. Tomáš Závorka držel Kadaň nad vodou a v 56.minutě chytil nařízené trestné střílení. Kadaň již žádnou branku nepřidala, prohrála u Otavy 1:2 a klesla tak na předposlední příčku prvoligové tabulky.
7.11.Výsledky mládeže 31.10. - 6.11.2011Jindřich PolednaVýsledky ligových utkání a střelce branek naleznete v podrobnostech článku.
8.11.Zlomíme proti Benátkám prokletí produktivity?KAD - BNJ 5:2, 21.kolo | Jindřich PolednaBenátky nad Jizerou, dosavadní překvapení první ligy, přijedou ve středu 9. listopadu bojovat o další body do Kadaně. Benátky jsou momentálně na pátém místě a jasně dokazují, že mají formu. Venku se jim daří, v posledním zápase sice prohrály v Jihlavě, o to větší chuť budou mít v Kadani. A mají jí co vracet, protože Kadaň si od Středočechů přivezla letos 2 body.
8.11.Přátelská utkání 2. a 3. třídyMartin GahlerVýsledky přátelských utkání najdete v podrobnostech článku.
9.11.Kadaň se střelecky probrala a přejela BenátkyKAD - BNJ 5:2, 21.kolo | Filip De Bolle, Martin Gahler, Jindřich PolednaK a d a ň - Po čtyřech prohrách v řadě se kadaňští útočníci konečně probrali a naplno bodovali. Už před zápasem bylo jasné, že domácí celek potřebuje impuls, díky kterému se probere. Tím se stal návrat tří důležitých opor z marodky. Do zápasu po dlouhé pauze zasáhl Ladislav Boušek, po zranění se zapojil také Vladimír Novák a obranu vystužil Josef Révay. Kadaň dokázala postupně vsítit 5 branek a zaslouženě si připsala veledůležité 3 body. Ještě důležitější je ale zisk sebevědomí, které bude potřeba pro příští 3 zápasy se silnými soupeři.
11.11.Věříme, že se vše obrátí a uděláme pro to všechno!Jindřich PolednaKadani se v posledních zápasech moc nedařilo. Tým potřeboval impuls a ten přišel v podobě návratu tří hráčů z marodky. Proti Benátkám nastoupil i Ladislav Boušek, pro kterého to byl teprve druhý zápas v této sezóně. A byl vítězný. Ladislav Boušek si navíc připsal asistenci k poslední brance, která padla těsně před závěrečným klaksonem.
11.11.Kadaň se pokusí bodovat v Havlíčkově BroděHBR - KAD 2:4, 22.kolo | Jindřich PolednaPo zisku tří bodů doma proti Benátkám se pokusí kadaňský tým bodovat také v doupěti Rebelů. Ti mají momentálně o 8 bodů více než Kadaň a doma se jim docela daří. V posledním zápase navíc porazili Jihlavu na jejím ledě 3:2 po nájezdech a připsali si 2 veledůležité body z ledu soupeře, díky kterým se vyhoupli na sedmou pozici prvoligové tabulky.
12.11.Kadaň zvítězila díky skvělému finiši v Havlíčkově BroděHBR - KAD 2:4, 22.kolo | Jindřich Poledna, Ladislav VáchaDomácí se postupně ujali vedení 2:0, ale krátce po druhé brance snížil z beprostřední blízkosti do poloprázdné brány důrazný Martin Mazanec. Na začátku třetí třetiny vyrovnal Vladimír Novák a s Kadaní to začalo vypadat hned veseleji. A Kadaň dokonce skóre otočila! Roman Chlouba vsítil rozdílovou branku v čase 57:28! Čtrvtý zásah přidal opět Roman Chlouba a to 10 sekund po svém prvním zásahu! Kadaň si tak přiváží veledůležité 3 body a vrací Rebelům domácí porážku.
14.11.Do Kadaně míří Piráti KAD - CHM 1:4, 23.kolo | Jindřich PolednaPo dvou výhrách a zisku důležitých šesti bodů přivítá Sportovní klub na svém kluzišti celek Pirátů Chomutov. Podaří se Kadani konečně zlomit pravidlo letošní sezóny, kdy zatím nikdy nevyhrála více než 2 zápasy v řadě? Odjede partnerský klub s porážkou? Na tyto otázky dostaneme odpovědi již tuto středu 16.listopadu. Utkání má plánovaný začátek v tradičních 18 hodin.
16.11.Kadaň doma prohrála s ChomutovemKAD - CHM 1:4, 23.kolo | Jindřich Poledna, Martin GahlerK a d a ň - Piráti přijeli do Kadaně jako favorit, ovšem první minuty zápasu tak rozhodně nevypadaly. Chomutov si sice připravil v 1.třetině více šancí, jedinou branku však vsítil domácí Vladimír Novák. Chomutov byl však v druhé třetině lepším týmem, i díky přesilovým hrám si vytvořil šance a dvěma brankami otočil skóre. Hosté přidali ještě v poslední třetině dva góly a po zásluze si odvážejí všechny 3 body. Kadaň stačila Pirátům jen v 1.třetině, po zbytek zápasu dominoval spíše Chomutov.
18.11.Kadaň jede za vedoucími LvyUNL - KAD 5:1, 24.kolo | Jindřich PolednaKadaň se jede v rámci 24.kola představit na led vedoucího celku. Naším příštím soupeřem bude HC Slovan Ústečtí Lvi. Ústí je letos zatím jednaznačně nejlepším týmem, druhá olomouc ztrácí na Lvy 11 bodů. Navíc drží náš soupeř 10 zápasovou neporazitelnost, bodoval dokonce ve 14ti po sobě jdoucích utkáních. O favoritovi zápasu tedy není pochyb, přesto se Kadaň pokusí překvapit, vždyť poslední vzájemný duel na kadaňském ledě dopadl 2:0 pro Ústí a domácí borci podali velmi sympatický výkon!
19.11.Kadaň prohrála na ledě Lvů o 4 brankyUNL - KAD 5:1, 24.kolo | Miroslav Janíček, Jindřich Poledna, Zdeněk Kamínek ml.Kadaň na ledě vedoucího mužstva nepřekvapila a prohrála 5:1. Jedinou branku Sportovního klubu vsítil v 52.minutě Tomáš Bursík, který již jen korigoval stav na závěrečných 1:5 z pohledu Kadaně. Po druhé třetině střídal Tomáše Závorku v brance hostí Kamil Jarina. Kadaň po prohře klesla na 12.příčku, má stejně bodů jako předposlední Třebíč.
20.11.Připravovali jsme se, přesto odjíždíme bez bodu, smutnil čerstvý univerzál DivišUNL - KAD 5:1, 24.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem – K dalšímu severočeskému derby odcestovala Kadaň do ústecké Zlatopramen Areny. Západněji ležící tým se v Ústí nad Labem neprezentoval špatným hokejem, jen nedokázal využít své šance a několikrát si vylámal zuby na skvěle chytajícím ústeckém brankáři. Zdeněk Orct dokázal zneškodnit během šedesáti minut dvacet střeleckých pokusů hokejistů Kadaně, nejvíce práce měl v závěrečném dějství, kdy si do svých statistik připsal osm zásahů. Nejen o dojmy z derby se bezprostředně po utkání podělil Richard Diviš.
20.11.Máme před sebou dvě důležitá utkání a potřebujeme body, hlásí EiseltUNL - KAD 5:1, 24.kolo | Zdeněk Kamínek ml.Ústí nad Labem – Václava Eiselta není třeba příznivcům Kadaně nějak hlouběji představovat. Sedmatřicetiletého útočníka Kadaně fanoušci znají z loňské sezóny, kdy rodák z Prahy na severu Čech působil. Eiselt také v sezóně 2005/2006 oblékal dres Ústeckých Lvů a byl hodně blízko k vybojování české nejvyšší hokejové soutěže.
21.11.V pondělí přivítáme poslední MostKAD - MST 2:3, 25.kolo | Jindřich PolednaPo dvou prohrách se silnými soupeři z čela tabulky chce kadaňský tým opět navázat na výhry z předchozích zápasů. A s kým jiným se chytit než s beznadějně posledním Mostem? Na lavičce Mostu se nově objevil Vladimír Jeřábek, který by měl týmu dát ten správný impuls, aby se brobral a začal bodovat. Je otázkou, kdy Most konečně vyhraje, poslední tříbodový zisk zaznamenal náš příští soupeř 8. října doma proti Berounu.
21.11.Kadaň doma prohrála s posledním Mostem na samostatné nájezdyKAD - MST 2:3, 25.kolo | Jindřich PolednaDomácí otevřeli skóre hned po 38 vteřinách a využili tím svou první přesilovou hru. Mosteckého brankáře překonal Richard Diviš. Hosté sice brzy šťastně vyrovnali, ale domácí Roman Chlouba využil další přesilovou hru a Kadaň tak vedla po první třetině 2:1. Druhá třetina skončila bez branek, avšak nástup do té třetí vyšel lépe Mostu, který nepohrdl nabízenou přesilovkou a srovnal na 2:2. Další branka již nepadla, nerozhodlo se ani v prodloužení, a tak na řadu přišly samostatné nájezdy. V těch byli úspěšnější hosté a odvážejí si tak z Kadaně cenné 2 body.
22.11.V posledním zápase první poloviny jedeme do HradceHKR - KAD 3:2, 26.kolo | Jindřich PolednaBlíží se polovina základní části soutěže a v posledním utkání se Kadaň představí na ledě VCES Hradce Králové. Našemu příštímu soupeři aktuálně patří 7.příčka prvoligové tabulky. Hradec získal o 8 bodů víc než Kadaň a v posledním zápase také ztroskotal. Prohra s Jihlavou byla pro tým o to bolestivější, neboť Hradec nedokázal vsítit ani branku.