V prosinci 2023 vyšly tyto články:

2.12.Souboj prvního s druhým jasně pro KadaňLOU - KAD 3:13, 17.kolo | Redakce

L o u n y / K a d a ň - Kadaň vstoupila do zápasu výborně a již v první třetině si vytvořila pohodový náskok čtyř branek. Ve druhé třetině tento náskok navyšovala a plno šancí ještě nevyužila. Ve třetí třetině se oba týmy trefily a utkání skončilo 3:13 pro Kadaň.

7.12.Víkendový dvojboj završí derby s KláštercemDBL - KAD 5:15, 19.kolo | Jiří Novotný (KAD)K a d a ň - Černožlutý válec i nadále drtí krajskou ligu. Nezastavily jej ani Louny, jež se na svém ledě musely smířit s debaklem 3:13. Ostatně nebylo to letos poprvé, co Slovanu nadělili dvojciferný nášup. Již na konci září si z Kadaně odvezl čtrnáctigólový příděl. Tento víkend čekají kadaňské hned dva duely. Nejprve zamíří do Bíliny a v sobotu od 15:00 vyzvou Klášterec
10.12.I třetí derby s Tygry vyhrála KadaňKAD - KNO 8:3, 16.kolo | Sabina Nováková

K a d a ň - V neděli se na kadaňském zimním stadionu odehrálo třetí sezónní derby a i potřetí ho zvládla Kadaň. Klášterec však svou kůži nedal zadarmo a v Kadani předvedl bojovný výkon. I přesto však kvalita byla jasně na straně domácích, kteří dokázali hostujícího golmana překonat osmkrát. Na konci utkání tak na světelně tabuli svítil stav 8:3. Poslední utkání v tomto kalendářním roce odehraje Kadaň v Lovosicích v pátek.

14.12.Kadaň v pátek zajíždí do LovosicRedakce

L o v o s i c e / K a d a ň - K poslednímu výjezdu v tomto kalendářním roce se v pátek vydá Kadaň. Soupeřem jí bude tým HC Lovosice, kterému se v posledních zápasech daří a dokonce útočí na pozice play off. Utkání v Lovosicích odstartuje netradičně v pátek v 19:45 hodin.

15.12.Výjezd do Lovosic úspěšnýLOV - KAD 5:13, 21.kolo | Sabina Nováková

L o v o s i c e / K a d a ň - Poslední výjezd a zároveň poslední zápas kalendářního roku 2023 čekal na Kadaňské v Lovosicích. Ty se v posledních zápasech zvedly a dokonce útočí na příčky zajišťující play off. Kadaň však nenechala nic náhodě a už v první třetina nasázela soupeři šest branek. Domácí se však nevzdali a dokázali se několikrát prosadit, dokonce přinutili Kadaň vystřídat gólmany. Kadaň se ale rozhodit nenechala a vstřelila několik dalších branek a z Lovosic odjíždí s vítězstvím 5:13. Další utkání proběhne až 7. ledna na půdě Klášterce nad Ohří.