V únoru 2023 vyšly tyto články:

19.2.První semifinále rozhodlo až prodlouženíRNL - KAD 7:8, 0.kolo | Redakce

R o u d n i c e n / L a b e m - Bláznivý zápas byl k vidění na ledě Roudnice. Ta se dostala do dvougólového vedení, které ale na konci třetiny snížil Jaroslav Kulich. Druhá třetina začala lépe pro Kadaňské, když z přesilovky vyrovnal Benda. Přesilovku dokázali využít také domácí, ale ztrátu rychle vyrovnal Jakub Jaroš. Následně se Kadaň dostala do dvougólového vedení zásluhou Macháčka a Krpenského. Na konci druhé třetiny ale snížil domácí Vacek. Ve třetí třetině poslal opět do náskoku dvou gólu Bárta, ale domácí třemi rychlými góly utkání pět otočili a navíc pokračovala jejich dlouhá přesilovka. S prohrou se nedokázal smířit Petr Macháček, který v oslabení minutu do konce srovnal na 7:7. Bláznivý zápas rozhodl v prodloužení kadaňský nejproduktivnější hráč Lukáš Hrdlička a Kadaň tak připisuje první bod.

19.2.Kadaň porazila Roudnici a postupuje do fináleKAD - RNL 3:2, 0.kolo | Sabina Nováková

K a d a ň / R o u d n i c e n / L a b e m - Kadaň do druhého utkání semifinále play off vstoupila aktivně a tato snaha se ji vyplatila. V polovině třetiny poslal domácí do vedení Lukáš Hrdlička. Hosté však z ojediněle akce na konci první třetiny dokázali skóre srovnat. Ve druhé třetině však úřadoval Petr Macháček, který nejprve domácí poslal do vedení o gól a v polovině utkání přidal svůj druhý a zároveň vítězný gól a stav byl 3:1. Roudnice nebyla schopna vážněji ohrozit kadaňskou branku, naopak domácí si vytvářeli další šance. Ke snížení přece jen došlo, ale Roudnice vyrovnat nedokázala a po výhře 3:2 tak Kadaňští postupují do finále po sérii 2:0. Vzhledem k výsledku protějšího zápasu je jasné, že finále Kadaň odehraje s Draky z Bíliny.

8.2.Kadanští v play off vyzvou RoudniciRedakceZákladní část letošní sezony dospěla ke svému konci a na řadě je nejatraktivnější část ročníku - vyřazovací boje. Jelikož se černožlutí po 28 odehraných duelech umístili na 3. příčce, v play off vyzvou Roudnici, jež se umístila o stupínek výše.
4.2.Kadaň vítězstvím stvrdila třetí příčku po základní částiKAD - DBL 6:5, 28.kolo | Redakce

K a d a ň / B í l i n a - Poslední kolo základní části odehráli černožlutí s týmem z Bíliny, se kterým se utkali podruhé během týdne. První utkání Kadaň vyhrála jasně 8:2, tentokrát byl zápas mnohem vyrovnanější. V první třetině diváci sledovali přestřelku, která dopadla lépe pro domácí. Ve druhé třetině se Bílina dotáhla a skóre bylo 5:5. Rozhodnutí přinesl Radek Jenček, který svým prvním gólem v sezoně zařídil vítězství 6:5 a tři body, které znamenají konečné třetí místo po základní části. V play off se tak Kadaň utká s Roudnicí nad Labem v sérii hrané na dvě vítězná utkání.