Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V březnu 2013 vyšly tyto články:

26.3."Ke Kadani budu mít vždy blízko," řekl Ondřej Kaše v offline rozhovoruMarcel HollK a d a ň - V uplynulém období proběhl na našem webu offline rozhovor s mladým kadaňských odchovancem ONDŘEJEM KAŠEM. Tento talentovaný reprezentant nastupoval v minulé sezóně poprvé v seniorském výběru, a nebylo to nikde jinde, než v mateřské Kadani. „Jsem rád, že jsem dostal v Kadani šanci. Věřím v postup, ale bude to hodně těžké,“ řekl Ondra před čtvrtfinále s Třebíčí. Postup přes horáckého soka se nakonec nekonal, jelikož Kadaň, jak známo, prohrála 4:0 na zápasy.
7.3.Kadaň zažila nejúspěšnější sezónu ve své historiiJindřich PolednaPo skončení letošní úspěšné sezóny jsme požádali výkonného ředitele Stanislava Mikšovice o zhodnocení posledního ročníku. Dozvěděli jsme se, co dělají hráči v době, kdy pro ně 1.liga skončila, zeptali jsme se na trenéry a výhledy pro spolupráci projektu 3K.
2.3.MD: "Základní část rozhodla naše koncovka. V nadstavbě jsme zatím spokojení," řekl Daniel KarbulaStanislav JiskraMladšímu dorostu uteklo Play - Off jen o fous. Proto jsme si na rozhovor vybrali asistenta trenéra Daniela Karbulu. V rozhovoru se můžete dočíst hodnocení celé sezóny. Dále také odhalil problém, kvůly kterému byla Kadaň do šestého kola bez bodu.
1.3.Sestřihy ze čtvrfinálových bitev s Třebíčí na kadaňském leděMarcel HollK a d a ň - Ve dnech 25. a 26. února se v Kadani odehrály dva duely čtvrtfinále play-off 1.hokejové ligy. Domácí bojovníci do nich vstupovali s vědomím, že prohrávají 2:0 na zápasy. Bohužel se jim krach v sérii odvrátit nepodařilo, neboť oba domácí zápasy prohráli. Pondělní skončil těsným výsledkem 1:2. Úterní odveta měla ale zcela jiný průběh, hosté si vytvořili náskok tří branek a ten už uhájili. Postup do semifinále slavili po výhře 4:1.


Generální partneři

© 2018 Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM