Archiv

archiv článkůarchiv aktualit

V dubnu 2012 vyšly tyto články:

29.4.Výkonným ředitelem klubu bude Stanislav Mikšovic, novým trenérem Michal JägerTisková zprávaK a d a ň - Černožlutý tým Kadaně čekají změny ve vedení i na trenérské lavičce. Řízení klubu přebírá Stanislav Mikšovic, který byl jmenován výkonným ředitelem. Současně bude vykonávat pozici asistenta nově jmenovaného hlavního trenéra Michal Jägera. Ten v uplynulém ročníku odváděl výbornou práci v druholigovém Klášterci nad Ohří, který dovedl až do baráže o první hokejovou ligu. Dosavadní manažer klubu František Wágner se přesune na pozici sekretáře klubu.
27.4.Blýská se Kadani na lepší časy?Jindřich PolednaPiráti Chomutov postoupili do extraligy! Tato zpráva může nechat fanouška Kadaně z prvního pohledu chladným, ale tato informace je pro spoustu zasvěcených lepší než skvělá! Spolupráce 3K, která přinášela ovoce již v minulých sezónách dospěla do fáze, kvůli které vznikla. Chomutov bude hrát extraligu, Kadaň 1.ligu a Klášterec 2.ligu. Kadaň tak bude oficiální farmou Chomutova a Klášterec tou kadaňskou.
26.4.Třeťáci vyhráli turnaj ve FranciiJindřich PolednaKadaňská třetí třída měla letos výbornou sezónu. Tým sehrál celkem 34 zápasů a nepoznal hořkost porážky. Kadaňští hokejisté se tak stali přeborníky Ústeckého kraje. Po této vydařené sezóně se tým trenéra Roberta Černého vydal na mezinárodní turnaj do Francie.
23.4.Ústečtí Lvi budou mít po letošním neúspěchu poloviční rozpočetJindřich PolednaPosledních několik let se tým Ústeckých Lvů snažil probojovat do extraligy. Po letošním neúspěchu v podobě prohry ve finále s Chomutovem dochází ke klubovému zemětřesení. Z týmu odchází generální manažer Robert Kysela, trenér Petr Rosol a s hokejem končí kapitán Jan Klobouček. Týmu se pro příští sezónu navíc ztenčí rozpočet na polovinu.
20.4.Beroun i Most v 1.lize zůstávajíJindřich PolednaBaráž o první ligu přinesla v letošním ročníku několik zajímavých střetnutí. V polovině se zamotala, když favorité z Berouna a Mostu klopýtli, dlouho to vypadalo, že se do první ligy vrátí celek z Havířova. Jenže poslední kolo přineslo rozzuzlení a radost Mostu.
10.4.Mladší dorost vyhrál turnajJindřich PolednaZa účasti šesti mužstev se v Kadani ve dnech 30. března až 1. dubna konal turnaj mladšího dorostu (ročníky 1997 a 1998). Hrálo se 3 x 15 minut systémem každý s každým. Kromě domácí Kadaně se turnaje ještě účastnily celky HC Liptovský Mikuláš, HC Krkonoše, HC Vlašim, HC Meteor Třemošná a HC Děčín.


Generální partneři

© 2013 - 2021   Sportovní klub Kadaň, a.s. & eSports.cz s.r.o. | ODM